Nukraujavęs „Lietkabelis“ svečiuose neatsilaikė prieš LKL čempionus

2014 01 16

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos išvyka į Kauną pažymėta nesėkme. Algirdo Brazio treniruojami krepšininkai 60:101 (15:24, 13:24, 17:33, 15:20) nusileido Kauno „Žalgirio“ klubui.

Mačą sėkmingiau pradėjo kauniečiai, tačiau „Lietkabelio“ ekipa daugiausiai Dinmos Odiakosos pastangomis kvėpavo varžovams į nugarą – 9:11 (5 minutė). Tiesa, antrojoje pirmojo ketvirčio dalyje LKL čempionai spurtavo 7:0 ir po pirmųjų dešimties minučių susikrovė apčiuopiamą pranašumą – 15:24.

Panevėžiečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus antrajame ketvirtyje, o žalgiriečiai stengėsi žaisti po krepšiu ir pasinaudoti  dėl traumų praretėjusios „Lietkabelio“ priekinės linijos faktoriumi. Įpusėjus kėliniui, varžovai nutolo – 17:44. Tiesa, pirmajai rungtynių daliai artėjant į pabaigą, panevėžiečiai kiek atsigavo – 28:48.

Trečiąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu – 14:0 (28:62). Po šio epizodo „Lietkabelio“ puolimas atsigavo, tačiau aptirpdyti „Žalgirio“ persvaros nepavyko ir po trisdešimties žaidimo minučių – 45:81.

Paskutinis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas. Aikštėje vaizdas nesikeitė ir ketvirtajame ketvirtyje, kuri kauniečiai laimėjo penkių taškų persvara. Galutinis rungtynių rezultatas – 60:101.

Rezultatyviausiai Panevėžio komandoje rungtyniavo Dinma Odiakosa ir Darius Griškėnas, surinkę po 15 taškų, 12 – pridėjo Ernestas Ežerskis (5 rez. perd.).

„Žalgirio“ ekipoje išsiskyrė Kšištofas Lavrinovičius, įmetęs 19 taškų, 13 – surinko Vytenis Čižauskas, 11 – pelnė Mindaugas Kupšas, 10 – Tadas Klimavičius.

Kitas rungtynes Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai žais trečiadienį LKL mače su Utenos „Juventus“. Susitikimo pradžia nuo 18:30 val.