NKL čempionai palaužė „Lietkabelio“ ekipą draugiškose rungtynėse Panevėžyje

2014 01 16

Draugiškų rungtynių maratoną tęsia Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa. Panevėžiečiai namų arenoje 76:81 (16:21, 16:15, 20:22, 24:23) nusileido praėjusio sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionams KK „Mažeikių“ klubui.

„Mažeikiai“ užtikrinčiau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje kontroliavo situaciją. Sužaidus pirmąsias dešimt minučių Aloyzdo Rudžio auklėtiniai pirmavo 5 taškais – 21:16.

Antrajame kėlinyje Gintauto Vileitos treniruojami „Lietkabelio“ krepšininkai stengėsi sumažinti deficitą Parrishas Brownas ir Mantas Kazonas pelnė po 5 taškus, tačiau viską, ką pavyko padaryti po pirmosios rungtynių dalies – ištirpdyti oponentų pranašumą iki keturių taškų – 32:36.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Į kiekvieną panevėžiečių bandymą sumažinti atsilikimą „Mažeikiai“ atsakydavo savo puolimo banga.

Ketvirtajame kėlinyje paskutinius taškus „Lietkabelio“ krepšininkai rinko tik baudų metimais. Susitikimo pabaigą tiksliau sužaidę svečiai iš Mažeikių nepaleido pergalės ir laimėjo mačą rezultatu – 76:81.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ ekipoje rungtyniavo Darius Griškėnas, pelnęs 21 tašką, 17 – pridėjo komandos peržiūroje dalyvaujantis legionierius Carlosas Emory, 12 – Parrishas Brownas. Kito peržiūroje dalyvaujančio amerikiečio Tony Benneto sąskaitoje – 6 taškai.