„Nevėžis“ didelių problemų nepridarė

2017 10 15

Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ (7/0) klubas iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Aukštaūgis pelnė 24 taškus, o jo vedami panevėžiečiai 83:69 (26:19, 23:12, 11:20, 23:18) nugalėjo antroje mačo dalyje atsigavusius Kėdainių „Nevėžio“ (0/4) krepšininkus.

Šioje dvikovoje nerungtyniavo Adas Juškevičius, kuris serga.

Užtinkrintai rungtynes pradėjęs „Lietkabelis“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 7 taškų persvara (26:19). Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 11 taškų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė rekordinį pranašumą – 49:31.

Po ilgosios pertraukos susiėmęs „Nevėžis“ sumažino atsilikimą iki vienženklio (51:60). Ketvirtajame kėlinyje svečiai priartėjo iki 5 taškų (58:63), tačiau mačo pabaigoje susikaupęs „Lietkabelis“ vėl atitolo ir šventė septintąją pergalę sezone – 83:69.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 24 (6 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 12, Darjušas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.) po 10, Vaidas Čepukaitis 8 (5 atk. kam.).

„Nevėžis“: Jamesas Woodardas 14 (6 atk. kam.), Malcolmas Grantas 13, Justas Tamulis ir Valerijus Lichodejus (6 atk. kam.) po 10.