Nesustabdyti ir Latvijoje: „Lietkabelis“ Liepojoje iškovojo bilietą į BBL „TOP-16“ etapą

2014 02 15

Bilietą į Baltijos krepšinio lygos (BBL) geriausiųjų šešiolikos komandų „TOP-16” atkrintamąsias varžybas iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai rungtynėse Liepojoje –  68:58 (21:15, 10:12, 15:20, 22:11) įveikę vietos „Liepaja/Triobet“ krepšininkus.

Mačą uraganiniu puolimu pradėjo svečiai iš Panevėžio, kurie sužaidus pusė pirmojo kėlinio, pirmavo užtikrinta persvara – 16:4. Tiesa, ketvirčiui artėjant į pabaigą, latviai sugebėjo ištirpdyti turėtą deficitą iki šešių taškų – 21:15.

Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino ir šeimininkų krepšininkai nuolat kvėpavo „Lietkabeliui“ į nugarą bei neleido A.Brazio auklėtiniams susikrauti apčiuopiamo pranašumo – 31:27.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje vadžias atleidę Panevėžio krepšininkai leido pirmą kartą rungtynėse „Liepaja/Triobet“ komandai išsiveržti į priekį, kuri minimalią persvarą išlaikė iki ketvirtojo ketvirčio pradžios – 46:47.

Paskutiniame kėlinyje „Lietkabelio“ krepšininkai kilo į dar vieną varžovų šturmą. Tolimų M.Kazono, G.Vrbanco metimų bei taiklių D.Leonardo dvitaškių dėka panevėžiečiai susikrovė apčiuopiamą pranašumą, kuris ir garantavo pergalę – 68:58.

Sekančiame etape Panevėžio komanda susikaus su „Ventspils“ krepšininkais iš Latvijos.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose rungtyniavo kroatas Goranas Vrbancas, surinkęs 18 taškų, 16 – pridėjo Ivanas Neliubovas, 12 – Darrickas Leonardas.

Varžovų gretose išsiskyrė Paulas Hillas, pelnęs 18 taškų, 12 – įmėtė Kristaps Miglinieks.

Rungtynių nuotraukų galeriją rasite paspaudę čia.

Kitas rungtynes Panevėžio ekipa žais antradienį Prienuose su vietos „TonyBet“ krepšininkais. Tai bus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mačas.