Nerezultatyvios rungtynės pažymėtos nesėkme prieš „Žalgirį“

2016 01 02

Pralaimėjimu 2016 metų pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ (7/11) klubas, kuris Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse išvykoje 58:84 (14:26, 18:21, 16:19, 10:18) nusileido titulą ginančiam Kauno „Žalgiriui“ (16/1).

„Žalgiris“ nuo pat mačo pradžios šovė į priekį – 7:0. Sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes, kauniečiai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 13:2. „Lietkabeliui“ galiausiai pavyko išjudinti savo puolimą ir, daugiausiai Mile Iličiaus pastangomis, panevėžiečiams pavyko stabilizuoti situaciją – 14:26 po pirmųjų dešimties žaidimo minučių.

Antrajame ketvirtyje LKL čempionai toliau kontroliavo situaciją ir prabėgus pusei kėlinio padidino atotrūkį iki 36:19. Po kelių minučių „Žalgiris“ persvarą padidino iki 20 taškų (43:23), tačiau Juricos Žužos 5 taškai iš eilės ir Valdo Vasyliaus baudos metimai leido priartėti – 30:43. Per likusį laiką situacija nežymiai pasikeitė ir kauniečiai įpusėjus mačui pirmavo 47:32.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ pradėjo ryžtingai ir prabėgus 5 minutėms kiek sumažino deficitą – 40:53. Čia pat „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 9:0 bei vėl šovė į priekį – 62:40. Svečiai iš Panevėžio atsigavo po šalto dušo ir sugebėjo geriau baigti kelinį – 48:66.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 3 minutes skirtumas buvo nepakitęs (54:72), bet tuomet „Lietkabelis“ 5 minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudoję čempionai spurtavo 12:0 – 84:54. Per likusą laiką Kazio Maksvyčio auklėtiniai nežymiai priartėjo. Galutinis dvikovos rezultatas – 58:84.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 14, O.Hanlanas 12, I.Vougioukas 11 (6 atk. kam.), M.Pocius 10 (5 atk. kam.), E.Ulanovas ir M.Kalnietis po 7.

„Lietkabelis“: J.Žuža 17, J.Kazakauskas (6 atk. kam.) ir V.Vasylius po 10, M.Iličius 9.