„Neptūno“ ekipa tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietkabelio“ krepšininkų pasipriešinimą

2014 01 16

Klaipėdoje vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse pralaimėjimą po atkaklios kovos patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai – 84:79 (27:20, 19:21, 18:22, 20:16) nusileidę praėjusio LKL sezono prizininkei „Neptūno“ ekipai.

Mačą tritaškiu metimu pradėjo „Neptūno“ krepšininkas E.Ulanovas – 3:0, tačiau įspūdingai žaidusio Ryano Olanderio pastangomis panevėžiečiai išsiveržė į priekį – 5:10. Tiesa, šeimininkai atsakė spurtu 8:2 – 13:12. Taikliau atakavęs „Neptūnas“ sugebėjo iki ketvirčio pabaigos susikrauti 7 taškų pranašumą – 27:20.

Antrojo kėlinio pradžioje uostamiesčio ekipa greitai susikrovė dviženklį pranašumą – 34:24. Išsigilynusį žaidimą tarp ekipų nutraukė R.Olanderio bei Tomo Černeckio inicijuotas spurtas, po kurio „Lietkabelis“ turėjo tik 4 taškų deficitą – 41:37. Panašus rezultatas išsilaikė ir po pirmosios rungtynių dalies – 46:41.

„Lietkabelio“ ekipa antrąją rungtynių dalį pradėjo užsivedusi – 48:48. Išlyginę rezultatą, G.Vileitos auklėtiniai nesustojo ir po T.Černeckio tritaškio Panevėžio klubas pirmavo rekordine persvara – 48:54. „Neptūnas“ atsakė spurtu 8:0 – 56:54, tačiau toliau pabėgti „Lietkabelis“ neleido – 64:63.

Ketvirtajame kėlinyje po Arvydo Eitutavičiaus tritaškio „Neptūnas“ susikrovė saugesnį pranašumą – 71:65. Nemažinę apsukų, šeimininkai susikrovė ir dviženklę persvarą – 79:69. Anksčiau laiko pralaimėti nenusiteikęs „Lietkabelis“ greitai priartėjo – 79:75. Rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidę šeimininkai iškovojo sunkią pergalę – 84:79.

Panevėžio „Lietkabelis“: Ryanas Olanderis 28 taškai (14/17 dvitaškių, 6 atk. kam.), Tomas Černeckis 17 tšk., (6 rez. perd.), Dinma Odiakosa 16 tšk., (9 atk. kam.), Darius Griškėnas 9 tšk., Mantas Kazonas 7 tšk., Anthony Bennettas 2 tšk.

Klaipėdos „Neptūnas“: Martynas Mažeika 24 taškai (4 rez. perd.), Mindaugas Girdžiūnas 15 tšk., Arvydas Eitutavičius 14 tšk.