Naujienos

Naudingiausiu savaitės žaidėju tapęs N.Dahlmanas: LKL žaidžiamas ne jėga, o protu paremtas krepšinis

2014 10 21

Vos pusantros savaitės Lietuvoje esantis Panevėžio „Lietkabelio“ naujokas Noah Dahlmanas jau spėjo sužibėti sėkmingu žaidimu.

25 metų 201 cm ūgio amerikietis praėjusią savaitę debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir vos sužaidęs du mačus, iš karto tapo naudingiausiu savaitės krepšininku.

„Esu sujaudintas, kad komanda laimėjo prieš „Šiaulius“. Galbūt man šiek tiek pasisekė. Komandos draugai žaidė labai nesavanaudiškai, todėl turėjau daug šansų pelnyti taškus. Šį prizą turėčiau pasidalinti su bendraklubiais“, – „KK Lietkabelis.lt“ sakė puolėjas.

50-metį švenčiantis Panevėžio klubas praėjusį pirmadienį namuose pranoko „Mažeikius“, o sekmadienį 98:78 nepaliko vilčių „Šiauliams“. Pasak po 18 taškų ir po 24 naudingumo balus renkančio N.Dahlmano, pergales lėmė komandinis žaidimas.

„Mes pradėjome žaisti komandiškai tiek puolime, tiek gynyboje. Tai ir buvo pagrindinis dalykas, leidęs pasiekti dvi pergales. Džiaugiuosi, kad atvykau į šį klubą“, – kalbėjo amerikietis.

Praėjusį sezoną Balkanų ir Bulgarijos lygos naudingiausiu krepšininku tapęs N.Dahlmanas įžvelgė skirtumą tarp šių pirmenybių ir LKL: „Balkanų lygoje buvo vos dvi geros komandos. Čia, Lietuvoje, daugybė pajėgių ekipų, kurios kiekviena gali įveikti kiekvieną. LKL žaidžiamas ne jėga, o protu paremtas krepšinis. Toks žaidimo stilius man tinka ir patinka.“

Pirmą kartą į Lietuvą atvykusiam N.Dahlmanui mūsų šalis patinka, tačiau jį kiek slegia nuolat apniukęs dangus.

„Kiek spėjau pamatyti, Lietuva yra tikrai graži šalis. Maistas skanus, nors dar daug ko neparagavau. Panevėžyje esu kiek daugiau nei savaitę ir beveik visas dienas buvo apsiniaukę. Pasiilgau saulės“, – šypteli N.Dahlmanas.

„Lietkabelio“ artimiausios dvikovos laukia Baltijos krepšinio lygoje (BBL), kur spalio 22 ir 23 dienomis susitiks su Talino klubais – „TLU Kalev“ ir TTU.

2021-2022: