Naujienos

N.Čanakas: tai buvo kol kas pačios svarbiausios sezono rungtynės

2021 02 13

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalas nevyks be turnyro šeimininkų – Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkų, kurie pusfinalyje 84:73 susitvarkė su Utenos „Juventus“.

Po rungtynių spaudos konferencijoje panevėžiečių strategas Nenadas Čanakas džiaugėsi, kad sunkus startas puolime buvo kompensuotas puikiu darbu savo aikštės pusėje.

„Tai buvo kol kas pačios svarbiausios sezono rungtynės. Pradėjome įsitempę, prametėme metimus ir nepajautėme žaidimo ritmo, bet, kita vertus, gerai gynėmės. Suteikėme jiems daug spaudimo – gerai gynėmės prieš pikenrolą, tai mums kainavo daug Kupšo taškų, bet bent jau sustabdėme gynėjus“, – sakė N. Čanakas.

Specialisto pagyrų sulaukė ir komandos įžaidėjas Kyle’as Vinalesas, tapęs vienu lemiamų veiksnių rungtynėse.

„Kyle’as žaidė kaip tikras lyderis ir įžaidėjas, jam rūpėjo ne jo taškai, o komanda. Bet tai komandinė pergalė ir kiekvienas mūsų žaidėjas kažką davė. Šiandien žaidėme trumpesne rotacija, nes tai buvo svarbus mačas ir visi žaidėjai puikiai į tai sureagavo“

Treneris akcentavo ir didžiulę Gabrieliaus Maldūno svarbą laimėtame pusfinalyje.

„Idėja buvo ta, kad Gabas yra vienas geriausių lygos aukštaūgių, kuris gali gintis pikenrolo situacijose. Pradžioje jis mums suteikė daug energijos. Ne tik jo taškai, bet ir gynyba buvo svarbi. Mes žinome jo galimybes ir tikimės iš jo gerų dalykų“, – auklėtinį pagyrė treneris.

Kalbėdamas apie žaidimo aspektus, kuriuos reikia pagerinti prieš finalą, N. Čanakas buvo konkretus.

„Turime žaisti su tokia pačia energija ir tikėtis, kad geresniu procentu realizuosime metimus“, – sakė „Lietkabelio“ vairininkas.

2021-2022: