Naujienos

N.Čanakas: svarbiausia, kad parodėme charakterį ir laimėjome

2019 02 28

Kovingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri išvykoje 97:80 palaužė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Nenadas Čanakas pasidžiaugė, kad jo auklėtiniai sunkioje situacijoje parodė charakterį ir pasiekė pergalę.

„Tai buvo labai svarbios rungtynės mums, kadangi mes buvome labai sudėtingoje situacijoje prieš susitikimą. Mes žaidėme be keturių žaidėjų, tačiau žaidėjai sugebėjo parodyti charakterį po prastos pirmos dalies. Atsilikinėdami išlikome kartu ir žaidėme gerai po pertraukos. Kaip ir minėjau – tai buvo labai svarbi pergalė“, – sakė serbas.

„Strigome, nes tokios sudėties nebuvome treniravęsi – Kulvietis buvo pastumtas į lengvojo krašto poziciją, kartais žaidėme su dviem vidurio puolėjais. Iroegbu atvyko tik naktį, jam buvo sunku, nes atskrido iš kitos laiko juostos. Svarbiausia, kad parodėme charakterį ir laimėjome. Pirmoje dalyje turėjome problemų, kai žaidėme trimis gynėjais ir varžovai išnaudojo savo ūgio pranašumą. Antroje pusėse Kulvietis žaidė beveik be keitimų ir tapo svarbiausiu faktoriumi, kodėl kontroliavome kovą dėl kamuolių bei laimėjome“, – pridūrė treneris.

Kitą mačą „Lietkabelis“ žais kovo 3 dieną, kai „Cido“ arenoje 18.00 val. priims Utenos „Juventus“.

2021-2022: