Naujienos

N.Čanakas: šis mačas rodo, ką galime nuveikti būdami kaip vieninga komanda

2020 09 27

Pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (1/2) ekipa, kuri svečiuose 72:61 nugalėjo titulą ginančią Kauno „Žalgirio“ (2/1) komandą.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas po susitikimo džiaugėsi, kad žaidėjai prisiminė, ką darė treniruotėse, ir tai perkėlė į aikštę.

„Man svarbiausia, kad komanda pradėjo daryti esminius krepšinio dalykus, ko nedarėme prieš tai. Prieš susitikimą rezultatas man nerūpėjo. Taip, laimėjimas džiugina, bet vis dar esame su pergale ir 2 pralaimėjimais, turime dirbti toliau. Šis mačas rodo, ką galime nuveikti būdami kaip vieningi komanda“, – sakė jis.

– Sužaidėte gerą trečią kėlinį, ar per ilgąją pertrauką įvedėte pakitimų?

– Mes tiesiog darėme tai, ką treniravomės. Žaidėjai viską pakeitė, nedarėme nieko ypatingo, tik tai, ką ruošėmės. Nemėgstu akcentuoti atsarginių ir starto penketo žaidėjų, bet po keitimo išėjęs Normantas, Maldūnas, Gintvainis parodė energiją.

– Ar ši pergalė pridės pasitikimo savo jėgomis prieš trečiadienio Europos taurės mačą?

– Žinoma. Galime kautis toje grupėje. Nepažadu, kad pateksime į kitą etapą, bet mes tikrai kovosime. Būsiu patenkintas, jeigu trečiadienį žaisime taip pat vieningai ir su tokia energija, kokią parodėme šįkart.

Bilietus į rungtynes su Bolonijos „Virtus“ galite įsigyti paspaudę ČIA.

2021-2022: