Naujienos

N.Čanakas: šeštadienį atiduosime visas jėgas

2019 02 13

Panevėžio „Lietkabelis“ užtikrintai žengė į „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį, kai 104:79 pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas pasidžiaugė, kaip jo auklėtiniai dalinosi kamuoliu puolime bei paaiškino, kodėl startiniame penketuke žaidė jaunasis Karolis Giedraitis.

„Pasiekėme savo tikslą, kas yra mums svarbiausia. Žaidėme gerai pirmajame mače Pasvalyje, bet prastai jį baigėme. Šiandien pradėjome taip lyg rezultatas būtų 0:0. Žaidėme energingai, puolime labai gerai dalinomės kamuoliu. Septyni žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių ir tai buvo svarbiausias dalykas. Turime kelias dienas pailsėti ir tada laukia pusfinalis, dėl ko mes dirbame kiekvieną dieną. Laukia aukščiausio lygio varžovas, todėl atiduosime visas jėgas“, – sakė serbas.

– Kodėl leidote K.Giedraitį į startinį penketuką?

– Giedraitis yra vyrukas, kuris įnešė daug energijos, gerai ginasi, yra labai protingas vaikinas. Jeigu jis toliau dirbs kaip dabar, nebereiks klausti, kodėl jis žaisti. Dabar jis labai svarbus mūsų žaidėjas.

2021-2022: