Naujienos

N.Čanakas: pergalės nepasiekė, bet gerai, kad sužaidėme geras rungtynes

2019 01 13

Nesėkmę „Betsafe–LKL“ turnyre patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris 69:73 nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas nesuprato, už ką buvo skirtos techninės pražangos ketvirtajame kėlinyje, kai „Lietkabelio“ nariai vienas po kitos gavo tris iš eilės.

„Dėkoju sirgalius, kurie užpildė areną ir taip puikiai mus palaikė. Dabar esame sunkiame periode. Po Naujų metų turėjome problemų su ligomis, žaidėme rungtynes be įžaidėjų, pralaimėjome du neleistinus mačus. Dabar parodėme charakterį ir padarėme žingsnį į priekį. Šiandien to nepakako, jog nugalėtume „Žalgirį“. Pabaigoje mes pirmavome 3 taškais, bet tuo metu neturėjome žaidėjo, kuris prisiimtų atsakomybę ir pataikytų kelis metimus. Neatkovojome kelių svarbių metimų. „Žalgiris“ įmetė kelias baudas, pataikė metimus ir laimėjo. Pergalės nepasiekė, bet gerai, kad sužaidėme geras rungtynes“, – sakė strategas.

– Už ką gavote techninę pražangą?

– Prašiau man paaiškinti, kodėl varžovų atakai liko 14 sekundžių. Aš klydau, maniau, jog turi būti mažiau. Nesuprantu, už ką Jasaitis gavo techninę, nes nemoku lietuviškai. Nesuprantu, už ką techninę gavo Sinovecas, kuris trukdė varžovui išmesti kamuolį. Tokiose atkakliose rungtynėse 3 taškai buvo labai svarbus aspektas.

2021-2022: