Naujienos

N.Čanakas: nusipelnėme šios pergalės

2019 11 28

Puikią pergalę LKL į savo sąskaitą įsirašė trečią sykį iš eilės šalies čempionate nugalėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ Panevėžiečiai namuose po permainingos kovos 83:74nugalėjo Vilniaus „Rytą“, kuris pralaimėjo trečią kartą per pastaruosius keturis mačus.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas teigė, kad gynyba buvo raktas į pergalę. Specialistas pažymėjo, kad pergalę reikia greitai pamiršti, kadangi savaitgalį laukia mačas prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

„Puiki pergalė, bet ją turime pamiršti, kadangi sekmadienį mūsų laukia rungtynės Pasvalyje. Šiandien gynėmės su gera energija. Antrajame kėlinyje pradėjome galvoti apie puolimą ir nuo plius 6 atsidūrėme atsiliekančių vaidmenyje, bet mums padėjo išsikapstyti geri sprendimai gynyboje. Noriu pagirti Šakičių, kuris žaidė karščiuodamas, bet labai mums padėjo. Jeigu Željko ir nepelno nė vieno taško, vien jo buvimas ant parketo mums yra labai svarbus. Manau, kad kontroliavome rungtynes ir pelnytai laimėjome prieš pajėgų varžovą“, – sakė specialistas.

Kitas namų rungtynes „Lietkabelis“ žais antradienį, kai FIBA Čempionų lygoje susitiks su Holono UNET. Mačo pradžia – 20.45 val.

2020-2021: