Naujienos

N.Čanakas: man laimėjimas yra ne tik pergalė, bet ir daugybė sirgalių tribūnose

2020 01 05

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda „Betsafe–LKL“ rungtynėse 83:72 nugalėjo Kauno „Žalgirį“ ir nutraukė šių 16 iš eilės pergalių seriją.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas pasidžiaugė ne tik pergale turnyrinėje lentelėje, bet ir gausiu palaikymu – „Cido“ arenoje dvikovą stebėjo 4750 sirgalių.

„Tai yra labai didelė pergalė mums. Visi žino, kad „Žalgiris“ turi geriausius žaidėjus, geriausią trenerį, bet kitos komandos bando pasinaudoti jų intensyviu tvarkaraščiu. Mes taip ir padarėme. Žaidėme vieningai, su didele energija. Manau, kad parodėme gerą žaidimą.

Taip, pergalė yra du taškai turnyrinėje lentelėje, bet man yra laimėjimas, kad pirmą kartą nuo mano atvykimo „Cido“ arenoje buvo tiek daug sirgalių. Tikiuosi, kad taip bus dažniau ir ateityje“, – sakė serbas.

N.Čanakas teigė, kad tai yra antra didžiausia jo pergalė karjeroje: „Aš užaugau „Partizan“ sistemoje ir esu šios komandos sirgalius. Didžiausia pergalė mano dar trumpoje trenerio karjeroje yra laimėjimas prieš „Crvena Zvezda“ Serbijos taurės finale. Dabar galite suprasti, kiek ši pergalė man svarbi, kadangi ji antra didžiausia per mano karjerą.“

Kitą dvikovą namuose „Lietkabelis“ žais sausio 11-ąją prieš Klaipėdos „Neptūną“.

2021-2022: