Naujienos

N.Čanakas: Lekūnas – tvirtas vyras, jis grįš stipresnis

2019 12 22

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė pergalę, kai 88:70 nugalėjo „Šiaulius“.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas pasidžiaugė savo auklėtiniais, kurie turėjo atlikyti didelį krūvį. Specialistas taip pat linkėjo kaip įmanoma greičiau pasveikti Tomui Lekūnui, kuris dvikovos metu patyrė peties traumą.

„Noriu padėkoti žaidėjams, kurie atlaikė didelį krūvį – žaidėme 4 mačus per 8 dienas ir visus juos laimėjome. Prieš dvikovą su „Šiauliais“ žinojome, kad viską lems tai, kokią parodysime energiją. Per pirmus du kėlinius žaidėme vangiai, bet turime tvirtą charakterį, komandoje vyrauja gera atmosfera ir mes po pertraukos parodėme kur kas geresnį žaidimą. Manau, kad esame gerame kelyje.

Daviau žaidėjams tris laisvas dienas – jie to nusipelnė. Laikas pabūti su šeimomis, pailsėti ir tada grįžus jau ruoštis kitoms kovoms. Atlaikėme labai sudėtingą atkarpą – per 90 dienų sužaidė 26 susitikimus.

Labai gaila, kad Tomas Lekūnas patyrė peties traumą. Tomas yra tvirtas vyras ir tikiu, kad jis grįš stipresnis. Linkiu jam greičiau pasveikti“, – sakė specialistas.

Kitas rungtynes namuose „Lietkabelis“ žais sausio 5-ąją prieš Kauno „Žalgirį“.

2020-2021: