Naujienos

N.Čanakas: Klaipėdoje atiduosime visas jėgas

2019 05 29

Antrąją nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mažajame finale patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 75:88 nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:2.

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas buvo nusivylęs po nesėkmės. Strategas pažadėjo, kad jo auklėtiniai atiduos visas jėgas penktadienį Klaipėdoje.

„Rungtynės buvo identiškos toms, kurios vyko Klaipėdoje: vėl pradėjome be energijos, leidome varžovams mesti 13 baudų per kėlinį. Sugebėjome vienu metu pasivyti „Neptūną“, bet trys „tuščios“ atakos ir pramestos baudos neleido perlaužti mačo, o varžovai pataikė tritaškius ir mes nebeatsitiesėme“, – sakė serbas.

Pasak trenerio, keisti kažko prieš trečiąsias rungtynes nereikia – viską lemia charakteris: „Didelių pakeitimų nereikia, nes tokiose rungtynėse viską lemia patirtis, atsidavimas ir charakteris. Vyksime į Klaipėdą atiduoti visas likusias jėgas ir visą širdį.“

Penktadienį „Švyturio“ arenoje dvikova prasidės 18.50 val. Jeigu prireiks ketvirtojo susitikimo, jis bus žaidžiamas „Cido“ arenoje pirmadienį, birželio 3-ąją, 18.35 val.

2021-2022: