Naujienos

N.Čanakas: išgyvenome labai sunkų laikotarpį

2019 01 16

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas FIBA Čempionų lygoje pasiekė itin svarbią pergalę, kai 84:67 pranoko Bambergo „Brose Bamberg“ ekipą.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas pasidžiaugė laimėjimu ir palaipsniui gerėjančiu žaidimu. Strategą tik neramino traumas patyrę žaidėjai – Saulius Kulvietis, kuris susižeidė čiurną, ir Stefanas Sinovecas, kurio nukentėjo pirštas.

„Išgyvenome labai sunkų laikotarpį. Pralaimėjome kelis mačus, kuriuose nepavyko deramai sukovoti. Neturėjome svarbių žaidėjų, bet parodėme charakterį ir pradėjome žaisti geriau: Čekijoje rungtyniavome neblogai, prieš „Žalgirį“ nusileidome dvikovos pabaigoje, o dabar pasiekėme labai svarbią pergalę. Ji labai svarbi žaidėjams, kurie išliko kartu. Toliau sunkiai treniruosimės, jog žaistume gerai.

Mane neramina žaidėjų traumos: Kulvietis patyrė traumą. Pažiūrėsime, kiek laiko negalės jis žaisti. Sinovecas susižeidė pirštą ir po tyrimų bus aišku, kiek jis negalės mums padėti. Vis dėlto nieko nepakeisi – toks sportas“, – sakė serbas.

16 taškų pelnęs ir 21 naudingumo balą surinkęs Žiga Dimecas teigė, kad ši pergalė labai svarbi komandai: „Manau, kad žaidėme labai gerai, ypatingai gynyboje. Atkovojome daug kamuolių ir atlikome daug rezultatyvių perdavimų – tai buvo pagrindiniai dalykai. Buvome agresyvūs, žaidėme komandiškai. Manau, kad tai labai svarbi pergalė mums, nes prieš tai buvome patyrę kelis skaudžius pralaimėjimus. Prieš „Žalgirį“ buvome labai arti, todėl ši pergalė labai svarbi ir reikalinga.“

„Lietkabelis“ (4/7) C grupėje išlieka kovoje dėl vietos aštuntfinalyje – iki reguliaraus sezono pabaigos lieka trys turai, o kitą savaitę panevėžiečiai viešės Dižone, kur kausis su JDA klubu.

2021-2022: