Naujienos

N.Čanakas: gera pergalė po dviejų iš eilės nesėkmių

2019 10 27

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda nuo pradžių uždavė gerą toną rungtynėms ir „Betsafe–LKL“ namų mače 91:73 užtikrintai įveikė Alytaus „Sintek-Dzūkiją“.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas sulaukė klausimo, ar komandoje vėl galima pamatyti Paulių Valinską, kuris tapo laisvuoju agentu ir buvo atvykęs stebėti mačą „Cido“ arenoje. Serbas teigė, kad sudėtis yra sukomplektuota.

„Gera pergalė po dviejų iš eilės nesėkmių FIBA Čempionų lygoje ir kelionių po Italiją bei Ispaniją. Gerai pradėjome rungtynes gindamiesi, rodėme gerą intensyvumą. Nepatiko man tik vienas dalykas šiame mače – dzūkų 29 taškai per ketvirtą kėlinį“, – sakė strategas.

– Ar „Sintek-Dzūkijos“ zoninė gynyba pridarė jums problemų?

– Neslėpsiu, kad per pastaruosius du mačus turėjome problemų prieš zoninę gynybą, kadangi nepataikėme metimų. Šįvakar viskas buvo geriau, bet tikrai nepataikėme daug gerų metimų. Nesame tokie blogi metikai – tiesiog kartais nepavyksta pataikyti.

– Ar gali būti, kad P.Valinskas grįš į „Lietkabelį“?

– (Šypsosi). Paulius yra mano mėgstamiausias žaidėjas, eisime su juo šįvakar išgerti kavos. Vis dėlto sudėtis dabar yra sukomplektuota ir tikrai dabar nėra laikas kalbėti apie kažkokias permainas.

2020-2021: