Naujienos

N.Čanakas: atkovojome daugiau kamuolių už „Žalgirį“ ir tai rodo, kad rungtyniavome teisingai

2020 02 15

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pusfinalyje du kėlinius puikiai kovojo su Kauno „Žalgiriu“, bet patyrė nesėkmę ir turės tenkintis kova dėl bronzos.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas pripažino, kad oponentai buvo stipresni ir parodė savo Eurolygos kalibrą.

„Žalgiriečiai patvirtino, kad yra Eurolygos komanda. Kai mes neatsakėme tuo pačiu, kaip jie žaidžia, mes turėjome problemų. Mačą pradėjome pasimetę – atidavinėjome kamuolius ir varžovai taip rinko taškus. Tada pradėjome rungtyniauti taip, kaip buvome susitarę. Praleidome kelias galimybes per pirmą dalį dar labiau atitrūkti ir „Žalgiris“ pirmą pusę baigė išlyginę rezultatą. Turėjome trumpą rotaciją, žalgiriečiai pradėjo mus spausti ir pridarėme daug nereikalingų klaidų. Atkovojome daugiau kamuolių už „Žalgirį“ ir tai rodo, kad rungtyniavome teisingai“, – sakė serbas.

– Po prasto starto paėmėte minutės pertraukėlę ir pradėjote rungtyniauti daug geriau. Ką pakeitėte?

– Nebuvo kažkokių pasikeitimų. Tiesiog pradėjome rungtyniauti paprastai, kaip mes buvome susitarę. Sajus žaidė sirgdamas, jam buvo sudėtinga. Naktį ir ryte Sajus viduriavo, bet tikimės, kad rytoj jis jausis geriau.

– Likus 9 minutėms išnaudojote savo minutės pertraukėles.

– Taip, bet tad pajutau, kad rungtynės slysta iš mūsų rankų ir turėjau reaguoti. Norėjau įkvėpti vyrus, kad mačas dar nesibaigė ir mes sureagavome teisingai – iš minus 18 priartėjo iki minus 7.

2021-2022: