Mes – tavo mokykloje

#TuEsiKomanda, todėl palaikyk savo miesto komandą ir laimėk galimybę susitikti su „Lietkabeliu“ savo mokykloje!

Mokyklos varžosi dėl „Lietkabelio“ komandos atvykimo į svečius – skirtingose mokyklose praėjus kiekviename iš trijų laikotarpių, t.y. viso tris kartus per metus skirtingose mokyklose.

Projektas „Mes – tavo mokykloje“ yra skirtas moksleiviams, kurie lankosi rungtynėse ir aktyviai palaiko komandą. Projektą sudaro trys etapai: rugsėjis–lapkritis, lapkritis–sausis ir vasaris–balandis.

Sistema: rezultatai atskirai kiekvienai mokyklai bus skaičiuojami pagal publikuotas nuotraukas socialiniame tinkle „Instagram“ (atskiriame pagal kartu viena po kitos einančias grotažymes #TuEsiKomanda ir #MokyklosPavadinimas) bei mokinių aktyvumą atvykstant į rungtynes pagal sąrašus (vienas asmuo – vienas taškas mokyklai).

Mokyklos renka taškus per kiekvienerias rungtynes, vienas žmogus gali būti vienoje nuotraukoje individualiai ir vienoje nuotraukoje su grupe (vadinasi, grupės nuotrauka gali būti įkelta vieno asmens, jei įkelta ta pati nuotrauka ar nuotrauka su tais pačiais žmonėmis, taškai nedidėja.

Taškai, publikuojant „Instagram“, skiriami už:

1 taškas – vienas asmuo be komandos atributikos.

3 taškai – vienas asmuo su komandos atributika.

15 taškų – bent dešimties žmonių grupė be komandos atributikos.

25 taškai – bent dešimties žmonių grupė su komandos atributika.

Pavyzdys: Romuvos mokykla surinko 10 asmenų grupę, kuri pasipuošusi „Lietkabeli„o atributika, į mūsų rungtynes. Kiek jie gali maksimaliai surinkti taškų?

Dešimt asmenų su atributika įkelia kiekvienas individualią nuotrauką per „Instagram“ – jau 30 taškų. Įkelia ir grupinę nuotrauką– vadinasi, dar 25 taškai. Prisideda lankomumas (10 taškų) ir viso gauname 65 taškus.

Dalyviai: tiek moksleiviai, tiek jų tėveliai rungtynėse – skatiname, kad vaikai eitų kartu su tėvais. Pagal sąrašus patenka tik moksleiviai, tėveliai taškus renka publikuodami nuotraukas su atitinkamos mokyklos grotažyme.

Po kiekvienų rungtynių sekančią dieną suskaičiuojame taškus, kiek kokia mokykla jų surinko, vedame rezultatus. Pirmasis komandos apsilankymas po trijų mėnesių mokykloje, kuri lyderiauja, jei po dar trijų mėnesių vis dar pirmauja ta pati mokykla, komanda apsilanko antroje vietoje pagal rezultatus esančioje mokykloje, o trečiasis apsilankymas turi būti taip pat toje mokykloje, kurioje „Lietkabelis“ dar nebūtų lankęsis.

Tad jeigu esate neabejingi Panevėžio komandos aistruoliai, nedvejokite ir pasikvieskite mus pas save! Rašykite mums į info@kklietkabelis.lt

 

2021-2022: