Naujienos

Mindaugas Brazys: Turėjome daug kuriančių žaidėjų, bet mums trūko patikimo metiko

2014 01 19

Pokyčiais sudėtyje Senuosius palydėjusi ir Naujuosius metus pasitikusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa pradeda ruoštis likusiai 2013-2014 m. sezono daliai.

Naujausios žinios iš „Lietkabelio“ klubo stovyklos – prie ekipos šiandien prisijungs 29-erių metų 194 cm ūgio kroatas Goranas Vrbancas. Naujokas, anot komandos trenerio asistento Mindaugo Brazio, turėtų užpildyti iki šiol buvusią spragą antrosios linijos žaidime.

„Turime daug atakas galinčių kurti krepšininkų, tokių kaip Parrishas Brownas, Jokūbas Gintvainis ar Vaidas Kariniauskas. Tačiau sezono eigoje mums trūko žaidėjo, galinčio imtis iniciatyvos ir pataikyti iš toliau. Domėjomės galimybe įsigyti G.Vrbancą, todėl džiaugiamės sulaukę jo komandoje“, – apie komandos papildymą kalbėjo M.Brazys.

G.Vrbancas veikiausiai bus nepaskutinis naujas veidas „Lietkabelio“ komandoje. Prieš pat Naujuosius metus klubas atsisveikino su sėkmingai Lietuvoje rungtyniavusiu aukštaūgiu iš Nigerijos Chukwudinma Odiakosa.

Klubo vadovas Eimantas Pūras teigė, kad po krepšiais atsivėrusią spragą bus stengiamasi užpildyti: „Dinma buvo vienas mūsų komandos lyderių ir tikrai šaunus vyrukas. Bet jis dar gruodžio pirmoje pusėje pradėjo nuogastauti dėl asmeninės motyvacijos trūkumo čia – Panevėžyje. Todėl, palankiai klubui susiklosčius aplinkybėms, radome kompromisą ir išsiskyrėme abiems pusėms palankiomis sąlygomis. To pasekoje įsigijome G.Vrbancą ir aktyviai dairomės aukštaūgio, galinčio tapti atsvara po krepšiais išvykusiam D.Odiakosai. Jau visai greitai prie komandos vėl prisijungs ir kapitonas Darius Griškėnas. Belieka tikėtis, kad visas problemas su traumomis palikome praėjusiuose metuose ir dabar treneriams pavyks greitai sustyguoti komandos žaidimą bei demonstruoti kuo įmanoma kokybiškesnį krepšinį.“

Artimiausias mačas, kuriame galbūt jau debiutuos ir naujasis „Lietkabelio“ klubo narys G.Vrbancas – jau sausio 5-ąją dieną vyks Panevėžio „Cido“ arenoje. Baltijos krepšinio lygos (BBL) mače šeimininkai susikaus su Atyrau „Barsy“ ekipa iš Kazachstano.

2021-2022: