Metų pabaigtuvių mūšyje „Lietkabelis“ nusileido „Lietuvos rytui“

2014 01 19

Paskutinėse 2013-ųjų metų rungtynėse Panevėžio „Cido“ arenoje vietos „Lietkabelio“ krepšininkai rezultatu – 68:98 (14:23, 18:27, 17:20, 19:28) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai.

Pirmojo kėlinio pradžioje „Lietkabelio“ ekipa šovė į priekį – 6:0. Tiesa, LKL vicečempionai neleido laisvai aikštelėje laisvai jaustis Algirdo Brazio auklėtiniams ir spurtavę sugebėjo per likusią kėlinio dalį susikrauti apčiuopiamą pranašumą – 14:23.

Po nesėkmingos pirmojo kėlinio pabaigos, pajutę žaidimo ritmą, svečiai iš Vilniaus didino pranašumą ir pasibaigus pirmajai rungtynių daliai buvo priekyje – 32:50.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje A.Brazio kariauna neleido varžovams sparčiai krautis pranašumo ir trečiąjį kėlinį komandos sužaidė panašiu ritmu. Kaip bebūtų, paskutiniame ketvirtyje „Lietuvos ryto“ krepšininkai padidino apsukas ir išsivežė pergalę iš Panevėžio – 68:98.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo Jokūbas Gintvainis, surinkęs 17 taškų, po 11 taškų įmėtė Ryanas Olanderis ir Mantas Virbalas.

„Lietuvos ryto“ ekipoje daugiausiai taškų įmėtė Martynas Gecevičius – 18 taškų, Andresas Glyniadakis, ir Juanas Palaciosas pelnė po 16, 15 – surinko Stevanas Jelovacas, 13 – Stepas Babrauskas.

Kitas rungtynes „Lietkabelio“ klubas žais jau 2014-ųjų metų sausio 5-ąją dieną nuo16 val. Su Atyrau  „Barsy“ ekipa.