Naujienos

Mažąjį finalą pasitinkant: informacija apie prekybą bilietais ir Galimybių paso taisykles

2021 05 31

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Panevėžio „Lietkabelio“ klubui išaušo lemiamos serijos metas – prasideda bronzinio finalo serija.

Serijoje iki trijų pergalių Nenado Čanako auklėtiniai susitinka su Utenos „Juventus“, o nuožmių mūšių startas – antradienis „Cido“ arena.

Birželio 1-ąją 18.30 val. panevėžiečiai namuose priims varžovus namuose, tada birželio 4-ąją žais Utenoje (18.30 val.), o trečiasis serijos mačas vyks sekmadienį, birželio 6-ąją, „Cido“ arenoje (17.00 val.). Jeigu serijoje prireiks daugiau rungtynių, jos numatytos birželio 9-ąją Utenoje ir 11-ąją – Panevėžyje.

Nuo gegužės 24-osios pradėjęs veikti Galimybių pasas padidino žiūrovų skaičių nuo 150 iki 500, o tai reiškia, kad triukšmo lygis galės būti mažiausiai 3 kartus didesnis. Bilietus į pirmąjį mažojo finalo mačą galite rasti paspaudę ČIA.

Informacija dėl Galimybių paso:

1. Pasitikrinkite internetinėje svetainėje www.gp.esveikata.lt savo Galimybių paso būseną, kuriame generuojamas QR kodas;

2. Į renginį gali patekti asmenys turintys bilietą ir galiojantį Galimybių pasą.

3. Atvykus į rungtynes privaloma su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

4. Galimybių paso QR kodą galima pateikti išmaniojo įrenginio ekrane arba turėti kokybiškai atspausdintą.

5. Neturint ir/ar turint prastos kokybės Galimybių pasą, kurio sugeneruoto QR kodo negalima nuskenuoti ir/ar asmeniui nepateikus asmens tapatybę įrodančio dokumento, bilieto pirkėjas į renginį yra neįleidžiamas ir pinigai už įsigytą bilietą negrąžinami.

6. Vaikai iki 16 m. į renginį įleidžiami su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

7. Galimybių paso QR kodą privaloma turėti viso renginio metu.

*ABONEMENTINIŲ BILIETŲ TURĖTOJAI: į rungtynes gali patekti su jau turimais bilietais, tačiau kartu privaloma turėti galiojantį Galimybių pasą.

(Neturint galiojančio Galimybių paso savo bilietą galite perleisti asmeniui turinčiam GP)

Informacija dėl COVID-19 greitojo testo, kuris suteiktų galimybių pasą rasite paspaudę ČIA.

2021-2022: