Naujienos

Komandos vairą perima K.Maksvytis

2015 12 02

Panevėžio „Lietkabelis“ ėmėsi permainų trenerių štabe – komandos vairą perima 38-erių Kazys Maksvytis.

Nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio „Lietkabelį“ treniravęs Gintaras Kadžiulis lieka komandoje ir dirbs K.Maksvyčio asistentu. Tuo tarpu iki šiol G.Kadžiuliui talkinusiam Egidijui Ženevičiui buvo padėkota už darbą.

„Matome, kad Gintarui dar stinga patirties, kadangi treneriu jis dirba tik metus. Esame patenkinti Kadžiuliu, kuris daug bei sunkiai dirba ir esame tikri, jog jis yra ateities treneris. Gintaras galės semtis patirties iš Maksvyčio, kuris taip pat yra jaunas treneris, bet jau dirbęs aukščiausiame lygyje. Viliamės, jog šis trenerių štabas mums padės pakilti iš LKL dugno“, – sakė „Lietkabelio“ direktorius Mantas Ignatavičius.

K.Maksvytis šalies krepšinio gerbėjams geriausiai pažįstamas kaip „Auksinės kartos“, kuri laimėjo visų amžiaus grupių aukso medalius, treneris.

2011 metais K.Maksvytis stojo prie Vilniaus „Sakalų“ vairo, o nuo 2012 metų iki pat praėjusio sezono pabaigos dirbo Klaipėdos „Neptūne“.

Būtent K.Maksvyčio treniruojama komanda nutraukė tradiciją, kai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finale susitikdavo Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“. 2013–2014 metų sezone klaipėdiečiai laimėjo LKL sidabrą ir gavo teisę debiutuoti Eurolygoje.

Pajėgiausiame Senojo žemyno klubiniame turnyre „Neptūnas“ reguliariajame sezone laimėjo keturis susitikimus, patiesdamas tokias ekipas kaip Vitorijos „Laboral Kutxa“ ar Valensijos „Valencia“, bet per plauką liko nuo „Top 16“ etapą.

K.Maksvyčio debiutas prie „Lietkabelio“ vairo įvyks jau šį ketvirtadienį, kai panevėžiečiai namuose Baltijos krepšinio lygoje (BBL) priims Talino „TLU/Kalev“ komandą.

 

2021-2022: