Naujienos

K.Maksvytis: tikimės, jog su šiomis emocijomis pasieksime daugiau laimėjimų

2016 03 20

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (12/17) klubas, išvykoje 90:84 palaužęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10/19) ekipą.

Vyriausiasis „Lietkabelio“ treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi, jog jo auklėtiniai pademonstravo charakterį ir pasiekė labai svarbią pergalę išvykoje. Strategas pagyrė ir 30 naudingumo balų surinkusį Mile Iličių.

„Turėjome ambicijų revanšuotis. Tos emocijos kartais mums padėjo, bet kartais ir trukdė. Pasvaliečiai žaidė mažesniu penketuku ir bandė mums primesti savąjį žaidimą. Mes bandėme nuo to apsisaugoti. Tikėjomės, jog varžovai pavargs ir turėjome saugų atstumą, bet nepavyko išsaugoti 12 taškų persvaros. Gerai, kad paskutinę minutę turėjome daugiau jėgų, sužaidėme racionaliau bei laimėjome.

Pastaruoju metu mūsų žaidimas neblizgėjo ir per vienerias rungtynes jis nepasitaiso. Džiaugiamės šia pergale ir tikimės, jog su šiomis emocijomis pasieksime daugiau laimėjimų. Ši nesėkmė galėjo palaidoti mūsų viltis pakilti iš 7-osios pozicijos.

Gynyboje Mile Iličiui buvo sunkiau, nes prieš jį rungtyniavo žemesni ir judresni žaidėjai. Puolime akcentavome duoti jam kamuolį ir jo žaidimas mums buvo didelė paspirtis“, – sakė K.Maksvytis.

2020-2021: