Naujienos

Mače su „Šiauliais“ – galimybė parodyti savo „NBA2K“ žaidimo sugebėjimus

2019 12 18

Prieš daugiau nei pusmetį suburta esporto komanda artėjantį sekmadienį per Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes su „Šiauliais“ „Cido“ arenoje organizuoja svarbias kovas, kurių metu žvalgysis naujų esporto talentų.

Išbandyti jėgas kviečiami visi žaidžiantys „NBA2K“ – bus žaidžiama „NBA2K20“ naujausiomis PS4 konsolėmis iš „Topo centro“, kuris yra vienas šios atrankos iniciatorių.

„Mūsų tikslas kartu su žinomus prekės ženklus atstovaujančiu „Topo centru“ burti bendruomenę, kuri domisi „NBA2k“ žaidimu, kelti bendruomenės žaidimo lygį ir rasti talentų, kuriais galėtume sustiprinti savo komandą. Tikime, kad jau po keleto metų ši komanda garsins Lietuvą ne mažiau nei tradicinio krepšinio komandos“, – sakė „Lietkabelio“ esporto komandos vadovas.

„Lietkabelio“ esporto komandos atstovai pristatys žaidimo „Mano žaidėjo“ režimą, papasakos ir parodys, kodėl jį renkasi tiek daug „NBA2K“ sirgalių. Taip pat visi gerbėjai sulauks vertingų patarimų, kaip susikurti žaidėją, kuris atitiktų jūsų žaidimo stilių, papasakos apie taktikas, kurios dažniausiai padeda laimėti „2 prieš 2“ arba „3 prieš 3“ režimuose.

2020-2021: