Naujienos

M.Sajus: apie dabartį, ateitį ir žaidimo elementus, kuriuos norėtų pagerinti

2019 11 04

Vasarą Panevėžio „Lietkabelio“ komandą papildęs Martynas Sajus iškart pateisina į jį dėtus lūkesčius – 23 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas šiuo metu yra vienas rezultatyviausių ir pats naudingiausias ekipos žaidėjas „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

11,2 taško, 6,2 atkovoto kamuolio ir 17 naudingumo balų vidurkius fiksuojantis centras neketina užmigti ant laurų ir aiškiai mato, kur galėjo dar pridėti savo žaidime – norėtų geriau rungtyniauti nugara į krepšį ir tapti pavojingesniu atakuodamas iš vidutinio nuotolio.

– Kokį įspūdį palieka Panevėžys?

– Netekdavo dažnai lankytis Panevėžyje, daugiau važinėdavau pro pagrindinius miestus ir ten daugiausiai laiko praleisdavau. Panevėžys nustebino – turi puikius sirgalius, kurie gerai palaiko komandą. Yra, kur nueiti pavakarieniauti ar pasivaikščioti. Galima tikrai neblogai šiame mieste praleisti laiką.

– Kaip sekėsi ragauti legionieriaus duonos?

– Lenkijoje turėjau neblogą patirtį. Buvo treneris lietuvis, kuris globojo po savo sparnu. Sekėsi neblogai, savo žaidimą ten vertinu tikrai pozityviai.

– Po sezono pertraukos grįžote į LKL kovas. Ar lyga pasikeitusi?

– Šis sezonas tikrai įdomus. Kiek matome, daug pokyčių lentelėje ir sunku pasakyti, kurias vietas ekipos užims sezono eigoje. Yra aiškūs lyderiai, bet tarp kitų komandų gali būti visko. Tobulėja tiek lyga, tiek teisėjai – lygis vis auga.

– Kokie įspūdžiai „Lietkabelyje“?

– Turime gerą areną, sirgalius – viskas puiku. Rezultatai dar banguoja, bet pati atmosfera ekipoje yra nebloga.

– Kur save matote ateityje?

– Niekada nežinai, ką veiksi kitą savaitę – nieko gyvenime negali planuoti. Po sezono net nežinai, kokių pasiūlymų sulauksi. Taip pat nežinai, kaip sužaisi tą sezoną. Sudėtinga nuspėti, kaip susiklostys tie metai. Svarbiausia, kad žaisčiau krepšinį, nebūtų traumų ir kilčiau karjeros laiptais.

– Ties kuo pats norėtumėte patobulėti?

– Reikėtų daugiau padirbėti ties žaidimu nugara į krepšį. Esu centras ir daug situacijų tenka žaisti taip, bet ne visada pasiseka. Dar norėčiau pagerinti metimą iš vidutinio nuotolio, nes dabartinis krepšinis toks, kad vis labiau reikia pataikančių aukštaūgių.

2021-2022: