Naujienos

M.Maričius: esu labai motyvuotas parodyti savo sugebėjimus

2020 06 21

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda penktadienį sirgaliams pristatė savo pirmąjį naujoką iš užsienio – juo tapo Marinas Maričius.

26 metų 211 cm ūgio kroatas portalui „Sportskikod.com“ teigė, kad jo paslaugomis domėjosi būrys klubų, tarp kurių buvo ir gimtojo miesto Splito „Split“ ekipa bei Zadaro „Zadar“, bet aukštaūgis nusprendė keltis į Europos taurėje rungtyniausiantį „Lietkabelį“.

„Sulaukiau daugybės klubų skambučių. Pasitariau su agentu ir nusprendžiau, kad reikia toliau rungtyniauti užsienyje, ypatingai mano amžiuje ir po labai sėkmingo sezono.

Kodėl „Lietkabelis“? Jų pasiūlymas buvo labai patrauklus. LKL yra stipri lyga, kur žaidžiamas tikrai aukštesnio lygio krepšinis nei Kroatijoje, o pati Lietuva – krepšinio šalis. Esu labai motyvuotas parodyti savo sugebėjimus ir tikiuosi, kad turėsime gerą sezoną“, – sakė M.Maričius.

M.Maričius į Panevėžį keliasi iš Alsto „Okapi“ komandos. Prabėgusiame sezone Belgijos lygoje demonstravo galingą žaidimą: per 25 minutes įmesdavo 15,4 taško, atkovodavo 8,6 kamuolio, atlikdavo 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 20,6 naudingumo balo.

2021-2022: