Naujienos

M.Ignatavičius: pergalė Kėdainiuose nuteikia optimistiškai

2015 10 09

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda prasidėjusiame Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) čempionate jau spėjo sužaisti trejas rungtynes.

Trečiadienio mačas Kėdainiuose sirgalius turėjo nudžiuginti labiausiai, kadangi panevėžiečiai išvykoje 87:70 nugalėjo „Nevėžį“ ir įsirašė pirmąją pergalę pirmenybėse.

„Lietkabelio“ direktorius Mantas Ignatavičius oficialiai klubo svetainei sakė, jog pastaroji pergalė nuteikia optimistiškai.

– Kaip įvertintumėte pasiruošimą sezonui?

 – Pasirengimas buvo pilnavertis, kadangi nuo pat pradžių dirbo beveik visi žaidėjai, tik Jurica Žuža atvyko vėliau, bet nuo pat pirmos stovyklos Anykščiuose galėjo treniruotis visi krepšininkai. Turėjome geras sąlygas sportuoti ir gyventi tiek Anykščiuose, tiek Alytuje, kur sudalyvavome tikrai pajėgiame turnyre. Panevėžyje vykęs Raimundo Sargūno vardo taurės turnyras buvo įdomus ir, svarbiausia, sėkmingas „Lietkabeliui“, kadangi laimėjome taurę. Džiugu, kad pasiruošimo metu žaidimo kreivė vis kilo aukštyn.

– Sezonas pradėtas dviem pralaimėjimais, o dabar iškovota pergalė. To ir tikėjotės?

– Prienuose žaisti sunku visiems. Net ir „Žalgiris“ prasidėjus paskutinei minutei pirmavo tik 7 taškais ir ten visko galėjo būti. „Vytautas“ šį sezoną turi didelį biudžetą ir pajėgią sudėtį, kuri, manau, gali kovoti dėl LKL bronzos medalių. Prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ geriau sukovoti sutrukdė traumos, kurios mus užklupo vos prasidėjus sezonui. Sutrumpėjęs suolelis prieš varžovą, žaidžiantį labai greitai – didžiulis praradimas.

Kėdainiuose privalėjome laimėti ir tai padarėme. Džiaugiuosi, kad komandoje po pertraukos sužaidė sėkmingai ir varžovams nepaliko jokių vilčių. Ši pergalė nuteikia optimistiškai.

– Namų mače skambėjo orkestras. Ar jis bus ir viso sezono metu?

– Darome viską, jog taip ir būtų. Orkestras „Aukštyn“ labai pagyvino rungtynių stebėjimą ir kūrė puikią atmosferą. JAV studentų lygos rungtynėse visada groja orkestrai, tokia praktika naudojama ir Ispanijos pajėgiausioje krepšinio lygoje. Žiūrovai į rungtynes ateina tarsi į šventę. Kviečiu panevėžiečius ateiti į „Lietkabelio“ namų rungtynes ir taip pasidaryti sau mažą šventę. Gera nuotaika ir puikios emocijos – garantuotos.

– LKL gyrė „Lietkabelį“ už puikų darbą už aikštės ribų rengiant įvairias akcijas, esant matomiems žiniasklaidoje. Ar šie dalykai ir yra akcentuojami?

– „Lietkabelis“ yra ne tik komanda, o klubas. Turime suprasti, kad krepšinis nėra vien rungtynės ar treniruotės. Norime įtraukti sirgalius į klubo veiklą, norime, jog „Lietkabelis“ būtų įdomus ne tik panevėžiečiams, bet ir visiems Lietuvos gyventojams. Suprantame, jog darbas nėra lengvas, bet palengva einame į priekį ir džiaugiamės, jog mūsų darbas nelieka nepastebėtas. „Lietkabelis“ yra socialiai atsakingas klubas ir tokiu bus toliau. Džiaugiamės, kad plečiame savo socialinę veiklą ir dabar pradėjome bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene.

2021-2022: