Naujienos

M.Budzinauskas: sužaidėme geriausias sezono rungtynes

2014 10 19

Panevėžio „Lietkabelis“ savo gerbėjams sekmadienį padovanojo puikią dovaną – pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse „Šiauliuose“ rezultatu 98:78.

Po trečiojo laimėjimo šį sezoną vyriausiasis „Lietkabelio“ treneris Mindaugas Budzinauskas džiaugėsi, kad jo auklėtiniai sėkmingai darbavosi gynyboje ir sustabdė greitą „Šiaulių“ žaidimą. Strategą tik neramino vos 58 procentus siekęs baudų pataikymas.

„Nesitikėjome lengvai laimėti, bet buvome nusiteikę kovai. Labai gerai, kad susikaupę pradėjome mačą, įgijome apčiuopiamą persvarą ir buvo lengviau žaisti. Aišku, atsipalaiduoti negalėjome, nes antrojo kėlinio pabaigoje mus pasivijo. Po pertraukos viskas prasidėjo nuo nulio, bet trečiąjį ketvirtį vėl sužaidėme labai gerai ir susikrovė pranašumą.

Žinojome, kad „Šiauliai“ šeštadienį turėjo sunkias rungtynes ir jos kainavo daug jėgų. Labai sunku taip žaisti. Turėjome pranašumą ir stengiamės jį išnaudoti. Per pertrauką vyrai suprato, ką darėme blogai: kol gerai dirbome gynyboje ir nesivėlėme į greitą „Šiaulių“ žaidimą, tol viskas buvo gerai. Džiaugiuosi, kad antroje mačo dalyje labai gerai gynėmės ir buvome susikoncentravę. Pataikėme metimus, pavyko kelios greitos atakos, gerai kovojome dėl kamuolių ir viskas buvo gerai.

Mes žinojome, kad galime pataikyti, tiesiog reikėjo mums susitvarkyti gynyboje. Nemanau, kad varžovai leido laisvai mesti. Tiesiog turime gerus žaidėjus, gailinčius pataikyti. Mane labiau neramina nepataikytos baudos, nes viso krepšininkai gerai jas meta. Po tokios pergalės nesinori kreipti dėmesį į tokias smulkmenas. Manau, kad tai buvo geriausios rungtynės šį sezoną“, – dėstė M.Budzinauskas.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais spalio 22 dieną Taline su „TLU-Kalev“. Tai Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupės mačas.

2020-2021: