Naujienos

M.Budzinauskas: privalome taisyti savo klaidas bei pagerinti atskirų žaidėjų sportinę formą

2014 09 30

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) antrajame mače patyrė nesėkmę, kai namuose 64:86 nusileido Alytaus „Dzūkijai“.

Vyriausiasis „Lietkabelio“ treneris Mindaugas Budzinauskas kritikavo amerikiečių Darricko Leonardo ir Jawano Carterio žaidimą gynyboje. Pasak stratego, dabar atėjo laikas taisyti klaidas ir gerinti atskirų žaidėjų sportinę.

„Sužaidėme dvi skirtingas rungtynių dalis. Jeigu pirmoje pusėje stengiamės ir kovojome, nors ir pasitaikė nemažai klaidų, atsidavimo ir pastangų dėka mes ilgą laiką pirmavome. Klaidos mums neleido atitrūkti. Antroje mačo pusėje nepataikėme daug lengvų metimų ir tai skaudžiai mums atsiliepė. Taip pat nesugebėjome išlaikyti žaidimo tempo, o „Dzūkija“ protingai išnaudojo mūsų klaidas, todėl ir turime tokį rezultatą“, – kalbėjo M.Budzinauskas.

– Po pirmo mačo teigėte, kad jus nustebino prasta ekipos gynyba. Šį kartą ji vėl buvo bloga?

– Taip, gynyba nežibėjo. Mes didžiąją atakos laiko dalį gerai ginamės, bet padarome vaikišką klaidą ir praleidžiame taškus. Gynybą įvertinčiau vidutiniškai. Atėjo keli nauji žaidėjai, todėl trūksta dar susikalbėjimo. Mūsų amerikiečių žaidimas gynyboje yra nepateisinamas. Dar didesnė problema buvo ta, kad užstrigome puolime. Lyg ir susikurdavome neblogas situacijas metimams, bet nerealizavome jų. Kol kas esame gera komanda „ant popieriaus“, bet ji nežaidžia aikštelėje. Tai yra visos ekipos problema.

– Komanda dar nėra pasirengusi sezonui?

– Ne, dar nėra. Tikėjausi, kad ekipa pasirengusi, tą rodė ir draugiškos rungtynės. Galbūt naujų žaidėjų prisijungimas šiek tiek išmušė iš vėžių. Juolab, kad ir nuo pasirengimo pradžios esantys krepšininkai nėra pačios geriausios sportinės formos. Turime mažai laiko ir privalome taisyti savo klaidas bei pagerinti atskirų žaidėjų sportinę formą. Banali tiesa tokia – žaidžia ne pavardės. Kiekvienas krepšininkas turi aikštelėje įrodyti, ką sugeba. Kiekvienas mačas yra naujas iššūkis.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais ketvirtadienį 19.00 valandą namuose su Kauno „Žalgiriu“.

2021-2022: