Naujienos

M.Budzinauskas: nusimetėme psichologinę naštą

2014 10 05

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo pirmąją pergalę šiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone, kai 102:72 Kėdainiuose sutriuškino „Nevėžį“.

Vyriausiasis Panevėžio ekipos treneris Mindaugas Budzinauskas džiaugėsi savo auklėtinių darbu gynyboje ir pastangomis, kurios buvo vainikuotos pirmuoju sezono laimėjimu.

„Pagaliau laimėjome rungtynes. Tikiu, kad ši pergalė vaikinams atriš rankas. Tikrai nusimetėme psichologinę naštą. Vienu momentu „Nevėžis“ parodė, kad jeigu tik mes atsipalaiduosime, būsime nubausti. Džiugu, kad susitvarkėme su problemomis ir laimėjome.

Buvo trys pralaimėjimai ir visi jie turi skirtingas priežastis. Komanda turi daug garsių pavardžių, bet kartu susirinkome gana vėlai, todėl sunku iš karto visiems susiburti į vieną kumšti. Džiugu, jog parodėme savo potencialą, kad galima žaisti ir kovoti. Esu patenkintas vyrų darbu“, – kalbėjo strategas.

Pasak M.Budzinausko, kol kas mažai rungtyniaujantis Jawanas Carteris dar nėra įgijęs optimalios sportinės formos. Treneris tikisi ir Žygimanto Janavičiaus patikimesnio žaidimo, kuris dar atsigauna po vasarą Lietuvos rinktinėje patirtos rankos traumos.

„Carteris atvažiavo nepasiruošęs, todėl dar bandome jį parengti rungtynėms. Žinau jo sugebėjimus ir kol kas Jawanas dar nerodo savo potencialo. Tikimės, kad jis dar parodys savo galimybes.

Nelaukiame iš Janavičiaus stebuklų jau dabar. Jis yra žaidėjas, kuris atiduoda visas jėgas ir daro viską, ką gali. Dabar jis nesijaučia idealiai, bet tai yra laiko klausimas. Esu įsitikinęs, kad Janavičius su lyg kiekvienu maču žais vis geriau“, – kalbėjo M.Budzinauskas.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais spalio 9 dieną, ketvirtadienį, 18.30 valandą namuose su Klaipėdos „Neptūnu“.

2021-2022: