Naujienos

M.Budzinauskas: neatlaikėme spaudimo ir subyrėjome lyg kortų namelis

2014 11 02

18 taškų – tokį pranašumą trečiajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mačo su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ kėlinyje turėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, tačiau pergalei to nepakako – nesėkmė patirta rezultatu 78:86.

Vyriausiasis „Lietkabelio“ treneris Mindaugas Budzinauskas po susitikimo atrodė itin nusivylęs. Strategas negalėjo pasakyti, kas nutiko ketvirtajame kėlinyje, kuris buvo pralaimėtas net 14:34.

„Niekada nesapnavau ir negalvojau, kad taip ketvirtajame kėlinyje galime taip sugriūti ir sulūžti. Visa komanda prarado pasitikėjimą savimi ir energiją. Tiesiog atrodė kaip mušama komanda. Gali nesisekti, gali visko būti, nes visko pasitaiko sporte, bet negalima niekada nuleisti galvos ir pasiduoti. Mes pradėjome pasidavinėti, kai dar turėjome pranašumą – vaikščiojome nuleidę galvas po kelių nesėkmingų epizodų. Pasigedau iš patyrusių žaidėjų ramybės. Net ir jie pasidavė. Didžiausia problema buvo, kad mes tiesiog pasidavėme. Galima galvoti daug pasiteisinome, bet dabar ne vieta ir ne laikas tai daryti. Išleidome pergalę iš savo rankų. „Pieno žvaigždės“ nusipelno pagyrimo už kovingumą. Jie turėjo problemų, bet nepasidavė, o mes, susidūrę su bėda, palūžome. Psichologiškai neatlaikėme spaudimo ir subyrėjome lyg kortų namelis“, – sunkiai žodžius rinkdamas sakė strategas.

– Likus žaisti kelias minutes žiūrovai jau apleido areną. Ką jiems galėtumėte pasakyti?

– Suprantu juos. Man pačiam norėjosi palikti aikštelę, nes buvo sunku žiūrėti į tai, kaip mes rungtyniavome paskutinėmis minutėmis.

– Ar negalvojate apie atsistatydinimą?

– Spręsime ir žiūrėsime. Toks gyvenimas, matysime. Minčių kyla visokių, bet nesinori visko spręsti iš karto po mačo. Reikia ramiai susėsti ir pagalvoti apie tai, kas įvyko.

##UArticlesInsert_UArticles_getGallery_4299##

##UArticlesInsert_UVideos_insertVideoToArticle_17781##

2021-2022: