Naujienos

M.Budzinauskas: komandą kažkiek išbalansavo kelionė į Estiją

2014 10 27

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa BEKO-LKL čempionate patyrė penktą nesėkmę. Mindaugo Budzinausko auklėtiniai namuose 84:79 turėjo pripažinti Utenos „Juventus“ krepšininkų pranašumą.

„Mintys prieštaringos, nes labai silpnai sužaidėme gynyboje pirmąją rungtynių pusę, darėme sau nebūdingas klaidas. Galvoju, kad komandą kažkiek išmušė kelionė į Estiją, išsibalansavo komandos žaidimas.

Pirmąją rungtynių pusę gerai žaisdami galėjome susikrauti pranašumą, bet to nepadarėme, o Utenos komanda tas klaidas puikiai išnaudojo.  Jie antroje dalyje įsižaidė, o mes atsigavome, pradėjome kautis dėl kiekvieno kamuolio, dėl kiekvienos ginčytinos situacijos.  Rungtynių pabaigoje atidavėme visas jėgas, deja, bet pergalės iškovoti nepavyko. Tam įtakos turėjo ir mažos traumos, kurias gavo Žygimantas Jonušas ir Vytenis Čižauskas, tad turėjome verstis mažesnėmis pajėgomis, tuo labiau, kad traumuotas buvo Ivanas Neliubovas, kuris tik sekmadienį po traumos šiek tiek pamėtė į krepšį ir viskas. Jis tik vakar pirmą kartą pamėtė į krepšį, tad šiandien, kažko daug negalėjau reikalauti. Priešininkai buvo stipresni. Su tuo juos labai sveikinu, parodė tikrai brandų žaidimą, matėsi, kad šioms rungtynėms stipriai ruošėsi, dėl to ir pasiekė pergalę“, – kalbėjo strategas.

– Tautvydas Lydeka silpnokai sužaidė, galbūt ne jo diena?

– Kelios abejotinos pražangos jį išmušė iš vėžių. Negaliu sakyti, kad jam rungtynės pavyko, bet jis tikrai stengėsi ir darė ką galėjo. Gaila, kad prasta diena buvo ir Janavičiui, kurio taikiklis buvo nusimušęs. Aš jį visada palaikau ir skatinu, nes jis turi normalų metimą ir gali pataikyti, bet šiandien jis užduotį palengvino „Juventus“ komandai, nepataikydamas savo metimų. Bet aš jo nei trupučio nekaltinu, nes visiems būna juodų dienų.

2021-2022: