Naujienos

M.Budzinauskas: džiugu, kad Čižauskas ir Dahlmanas taip greitai įsiliejo į komandą

2014 10 13

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas trečiuoju bandymu iškovojo pirmąją pergalę namuose šiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone – 76:67 įveikti „Mažeikiai“.

Vyriausiais „Lietkabelio“ treneris Mindaugas Budzinauskas džiaugėsi pirmu laimėjimu savų žiūrovų akivaizdoje. Specialistas gyrė Vytenį Čižauską ir Noah Dahlmaną, kurie debiutiniame mače kartu įmetė 28 taškus ir svariausiai prisidėjo prie pergalės.

„Džiugu, kad pagaliau laimėjome savų žiūrovų akivaizdoje. Namuose žaidžiant jaučiasi įtampa, nes visi nori iškovoti pergalę. Labai didelį teigiamą impulsą davė komandos naujokai, kurie labai padėjo. Noriu pagirti „Mažeikių“ ekipą, kuri yra disciplinuota ir žaidžia itin drausmingai. Prieš tokią ekipą labai sunku žaisti. Manau, kad „Mažeikiai“ dar ne kartą nustebins. Tai yra klubas, kuriam nesiseka su traumomis – ir šiandien Darius Tarvydas susižeidė koją. Mes parodėme charakterį ir kovojome iki pabaigos, kas leido išvengti nervingos pabaigos. Pergalė bus tinkamas impulsas ateičiai“, – kalbėjo M.Budzinauskas.

 – Ar tikėjotės tokio sėkmingo naujokų žaidimo?

– Tikėjausi tokio naujokų žaidimo, nes tam jie ir buvo įsigyti. Jau treniruotėse mačiau naujokų potencialą. Labai pridėjo jėgų, nes turime du traumuotus žaidėjus ir tikrai praplėtė rotaciją. Galiu pagirti už jų darbą gynyboje. Abu labai stengėsi – Dahlmanas perėmė labai svarbų kamuolį ir prisidėjo taškais. Džiugu, kad jie taip greitai įsiliejo į komandą.

– V.Čižauskas daugiau žaidė atakuojančio gynėjo nei įžaidėjo pozicijoje.

– Įžaidėjui visada daug sunkiau įsilieti į komandą nei bet kokiam kitam žaidėjui. Pirmam susitikimui Čižauskas tikrai žaidė neblogai ir didelių priekaištų jam negali būti.

– Viso potencialo komanda dar neparodė?

– Jeigu kažkas laukė, kad mes prieš kitas komandas laimėsime 30 taškų, tai to nebus, nes LKL nėra silpnų ekipų. Šiandien nepataikėme laisvi tritaškių, ką namuose turime padaryti. Taip pat „Mažeikiai“ atkovojo per daug kamuolių puolime. Buvo niuansų, bet svarbu, jog laimėjome. Noriu padėkoti komandai už iškovotą pergalę.

2021-2022: