Naujienos

M.Budzinauskas: buvome verti pergalės, bet „už dyką“ ją atidavėme

2014 10 09

Tris ketvirčius situaciją Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače kontroliavęs Panevėžio „Lietkabelis“ lemiamą kėlinį pralaimėjo 11:26 ir Klaipėdos „Neptūnui“ nusileido rezultatu 65:78.

Vyriausiasis „Lietkabelio“ treneris Mindaugas Budzinauskas neturėjo priekaištų savo auklėtiniams dėl pademonstruoto žaidimo, tačiau buvo nusivylęs, kad komanda lemiamu metu palūžo ir neiškovojo pergalės, nors ilgą laiką pirmavo.

„Neptūnas“ yra gera komanda, bet nėra neįveikiama. Ekipą sudaro pajėgūs ir geri krepšininkai, gerai susižaidę tarpusavyje, o prieš juos sunku gintis, kadangi visi geri metikai. Jeigu tik prarasi koncentraciją, varžovai nubaus. Didelių priekaištų komandai dėl parodyto žaidimo neturiu. Mes buvome verti pergalės, bet „už dyką“ ją atidavėme. Lemiamu metu nesuradome savyje jėgų kovoti iki galo ir diktuoti savo sąlygas, kaip kad darėme didžiąją rungtynių dalį. Neatsirado lyderio, kuris patrauktų komandą puolime ir gynyboje. Lieka kartėlis.

Vyrai kovojo ir rodė gerą komandinį žaidimą. Galima teisintis, kad pabaigoje pritrūko jėgų, bet tai yra sportas – jeigu trūksta jėgų pabaigoje, vadinasi esame pernelyg silpni. Aišku, mačas nuteikia optimistiškai. Klaipėdiečiai galvojo, kad iškovos lengvą pergalę. Gaila, kad jų nenubaudėme už tokį nusiteikimą. „Neptūnas“ lemiamu metu parodė charakterį ir iškovojo pergalę“, – kalbėjo strategas.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais spalio 13 dieną namuose su „Mažeikiais“.

2021-2022: