Naujienos

M.Brazys: Tikiuosi skaičiuoti taškų reguliariojo sezono pabaigoje nereikės

2014 03 19

Didžiausią sezono laimėjimą antradienio rungtynėse Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje – 96:69 sutriuškinusi Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Mindaugas Brazys (Panevėžio „Lietkabelio“ trenerio asistentas): „Džiugu, kad laimėjome. Retai pasitaiko šį sezoną, jog sugebame lengvai laimėti prieš varžovus. Aišku, rungtynių pabaigoje sprendėsi kiti dalykai ir kovojome dėl geresnių tarpusavio rungtynių taškų santykio. Paskutinis Gorano metimas mums būtų atnešęs palankų rezultatą. Kaip bebūtų, galbūt, skaičiuoti taškų reguliariojo sezono pabaigoje nereikės.

Manau, jog šiandienai mūsų komandos forma yra šiek tiek geresnė nei „Nevėžio“. Varžovai turi savų bėdų, o mes turėjome pertrauką, išanalizavome oponentų stipriąsias puses ir finale gana lengvai laimėjome rungtynes.

Tai buvo aštuntosios komandų rungtynės. Tiesa, lyginant su septintuoju ekipų susitikimu, Kėdainių komandos sudėtis yra pasikeitusi tiek, jog net įtakoja ir kitokį žaidimo stilių. Mes turėjome ruoštis kitaip ir iškovojome pergale.“

Gintaras Leonavičius (Kėdainių „Nevėžio“ komandos strategas): „Esame nevienodoje situacija, lyginant su „Lietkabelio“ komanda. Šiuo metu esame nukraujavę, ir ne kokiomis nuotaikomis pasitikome šį mačą. Manau, tai parodė ir rungtynių pabaiga, kuomet nesustabdėme aršiai atakavusių panevėžiečių.

Žiūrint į statistiką, galima teigti, jog gavome į „vienus vartus“ nuo varžovų aukštaūgių krepšininkų indėlio. Būtent tą pranašumą ir išnaudojo Panevėžio komanda. Anksčiau stebėdamas „Lietkabelio“ žaidimą, galiu sakyti, jog daug į šios komandos žaidimą įnešė amerikietis Darrickas Leonardas, kurį sunku stabdyti.

Sunku kalbėti apie Valdo Dabkaus situaciją klube. Geresnio aukštaūgio žaidėjo netektis kainuoja labai daug, o kaip jie nuspręs su agentu dėl finansinių dalykų, negaliu pasakyti. Krepšininkas yra sveikas, tačiau jis nesitreniruoja ir nepadeda komandai. To man labiausiai gaila.“

2021-2022: