Naujienos

M.Brazys: Mūsų dar laukia nemažai rungtynių ir dar visko bus

2014 03 12

Sumaišties į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelę įnešė trečiadienio vakarą Alytuje vykęs mačas, kuriame Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai – 66:63 įveikė vietos „Dzūkijos“ ekipą ir čempionato komandų rikiuotėje pagal pergalių skaičių susilygino su alytiškių bei Kėdainių „Nevėžio“ ekipomis.

Po rungtynių abiejų komandų strategai pasidalijo mintimis apie susitikimo eigą su internetine sporto televizija „SportoTV.lt“.

Mindaugas Brazys (Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos trenerio asistentas): „Pirmiausia, džiugu, kad laimėjome. Kitas dalykas, kaip ir kiekvienai komandai Alytuje yra sunku žaisti, todėl mačo pradžioje vyrai nusiteikė. Gerai, kad laimėjome, nors rungtynių pabaigoje išvaistėme pranašumą.

Matyt, daugeliui pirmaujančių komandų taip nutinka, jog pirmaujant pradedamas skaičiuoti likęs laikas iki rungtynių pabaigos, daromos ilgesnės atakos, gaunasi neparuošti metimai paskutinėmis atakų sekundėmis. O varžovai pradėjo žaisti „va bank“ – metė į aikštę mažesnę sudėtį ir pradėjo pataikyti metimus iš toliau.

D.Leonardas, atvykęs į komandą, gavo rolę ir daugiau žaidybinio laiko. Jis dabar yra vienintelis įžaidėjas, mes juo pasitikime ir nemažai iš jo reikalaujame. Faktas, jis mums duoda rezultatą, džiugu.

Visi kalba apie atkrintamąsias rungtynes, tačiau net ir pralaimėjimo atveju viltys niekur nebūtų dingusios. Dabar mes lentelėje taškais išsilyginome su „Dzūkija“ ir „Nevėžiu“, tačiau mūsų dar laukia nemažai rungtynių ir dar visko bus. Smagu, jog įveikėme tiesioginius konkurentus, tai svarbiausia.“

Mindaugas Lukošius (Alytaus „Dzūkijos“ ekipos vyr. treneris): „Labai blogai pradėjome rungtynes. Nežinau, kokia yra to priežastis. Atrodo, jog vyrai ir suprato rungtynių svarbą, tačiau, matyt, galvojo, jog žaidimas bus lengvesnis nei prieš tai buvusiose trijose rungtynėse.

Krepšininkus ištiko šokas po pirmosios rungtynių pusės, kuomet įmėtėme tik 21 tašką, prastai pataikydami iš įvairių distancijų. Tai atsiliepė ir tolimesniam žaidimui. Nors ir sugebėjome sušvelninti deficitą, krepšininkai jautė nepasitikėjimą savimi. Pro šalį skriejo ir laisvi metimai. Liūdna, tačiau varžovai buvo stipresni.

Gerai, kad mačo pabaigoje vaikinai parodė charakterį ir kovojo, tačiau aš neturiu ir kitos minties, kaip tik kovoti. Varžovas buvo įveikiamas ir, jeigu tu rodai charakterį, kovoji kiekviename aikštės centimetre, tas rezultatas ir ateis.“

 

2020-2021: