Naujienos

LKL vaizdo klipo filmavime E.Žabas pademonstravo puikų dėjimą

2015 03 17

Lietuvos krepšinio lyga šį sezoną krepšinio sirgalius stengiasi džiuginti operatyviais, kokybiškais ir efektingais vaizdo reportažais, rungtynių momentais ir linksmais interviu su lygos krepšininkais ir treneriais

Šiais metais buvo nuspręsta pakeisti „Žvaigždžių dienos“ formatą ir amžinų priešininkų komandas – „Lietuvos rytą“ ir „Žalgirį“ vienai dienai sujungti į darnų ir draugišką kolektyvą. Kitoje barikadų pusėje – ambicinga ir pergalės trokštanti LKL Žvaigždžių rinktinė.

Netradiciniam renginiui – netradicinis vaizdo klipas, įprasminantis būsimos kovos dvasią. Krepšininkų veidai, emocijos, specialus apšvietimas ir sulėtinti vaizdai. Visą dieną trukęs filmavimas nepaliko abejingų tiek kūrėjų, tiek krepšininkų tarpe.

Daug šviesų, grimo kambarys, kokybiška technika ir savo srities profesionalai paliko įspūdį ir lygos krepšininkams, kurie negailėjo pagyrų naujai idėjai.

„Labai smagu ir džiugu kai tave pakviečia dalyvauti ir nusifilmuoti vaizdo klipe, tokie dalykai vyksta ne kiekvieną dieną. Režisierius prašė kelis kartus įdėti į krepšį, gerai apšilau ir manau pavyko. Nežinau ar galėjau geriau, tačiau visos tos kameros ir šviesos suteikė daugiau energijos bei adrenalino, todėl režisierius sakė, kad viską atlikau gerai“ – po filmavimo LKL TV teigė „Lietkabelio“ gynėjas Evaldas Žabas.

Krepšininkai mieliau lieja prakaitą krepšinio aikštelėje nei prieš filmavimo kameras, tačiau prieš didžiausią krepšinio šventę Lietuvoje pavyko suburti visus bendram tikslui į vieną vietą ir sukurti sirgaliams emocingą vaizdo klipą.

Naujieji aktoriai džiaugėsi, kad filmavimo metu nereikėjo sakyti ilgų ir sudėtingų sakinių, nes viskas buvo paremta emocijomis, veido išraiškomis ir krepšinio elementais.

Bilietus į didžiausią krepšinio šventę Lietuvoje vis dar galite įsigyti palankiomis kainomis, nes paskutinėmis dienomis bilietai brangs. Juos platina TIKETA (www.tiketa.lt)

Tokių filmavimų metu visada netrūksta geros nuotaikos ir nepavykusių kadrų, visa tai ir dar daugiau LKL TV parengtame vaizdo reportaže.

2021-2022: