Naujienos

LKL finalams – rezervas pagerinti visų laikų „Cido“ arenos rekordą

2017 05 24

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pusfinalio ketvirtajame mače užfiksuotas naujas Panevėžio „Lietkabelio“ lankomumo rekordas.

Pergalingas rungtynes prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ stebėjo 6369 žiūrovai ir taip beveik tūkstančiu buvo pagerintas rekordas, kuris užfiksuotas antrajame serijos mače.

Vis dėlto tai dar nėra visų laikų „Cido“ arenos lankomumo rekordas – jis fiksuotas 2011 metų Europos čempionato metu, nes būtent Panevėžyje rungtyniavo šalies vyrų rinktinė. Pirmąsias grupės rungtynes tarp lietuvių ir britų stebėjo 6900 žiūrovų, o toks pats skaičius užfiksuotas ir susitikime su lenkais.

Universali „Cido“ arena su svarbių asmenų ložėmis ir trečiu aukštu per krepšinio rungtynes gali sutalpinti kiek daugiau nei 7000 žiūrovų, todėl rekordą panevėžiečiai ir miesto svečiai gali pagerinti jau LKL finalo serijos su Kauno „Žalgiriu“ metu.

Prie naujo lankomumo rekordo prisidėjo ir daugybė žinomų veidų, tarp kurių buvo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Niujorko „Knicks“ puolėjas Mindaugas Kuzminskas su broliu Sauliumi, žymus komikas Mantas Katleris ir kiti.

Pagal lankomumą atkrintamosiose „Lietkabelis“ yra tvirtoje antroje vietoje – 4384 žiūrovai. „Žalgirio“ arena lenkiama gerokai – ten lemiamas kovas stebi vidutiniškai 2774 sirgaliai.

LKL finalo kovos prasidės sekmadienį Kaune, o dvikova Panevėžyje bus žaidžiama gegužės 31-ąją, trečiadienį.

2021-2022: