Naujienos

Linksmoji „Lietkabelio“ fotosesija arba kodėl E.Žabas pasirinko ne tą profesiją

2014 09 18

Draugiškose rungtynėse ir treniruotėse naujajam sezonui besirengiantis Panevėžio „Lietkabelio“ klubas trečiadienį ėmėsi sau neįprasto darbo – pozavo fotografui.

Fotosesiją krepšininkai, treneriai, klubo vadovai bei administracija pradėjo nuo bendros komandinės nuotraukos „Cido“ arenoje.

„Gynėjai stoja priekyje, aukštaūgiai – jiems už nugaros“, – krepšininkus rikiavo „Lietkabelio“ marketingo ir projekto vadovas Rokas Mickevičius.

„Evaldai, tu žaisi po krepšiu, eik į antrą eilę“, – 188 cm ūgio gynėją E.Žabą per dantį traukė Žygimantas Jonušas.

Vėliau krepšininkai persikėlė į uždarą patalpą, kur buvo daromos įvairios nuotraukos – nuo portretinių iki legionierių trejetuko ar labiausiai patyrusių krepšininkų penketuko.

Čia savo fotogeniškumu sužibėjo E.Žabas, kuris prieš foto objektyvą jautėsi itin jaukiai.

„Žabai, tau reikėjo pasirinkti kitą profesiją“, – šūktelėjo „Lietkabelio“ fotografas Augustas Didžgalvis.

„Krepšinį fotografuoju jau šešerius metus, tačiau tai buvo smagiausia komandinė fotosesija. Evaldas Žabas tapo tikrų tikriausia jos pažiba ir tryško puikia nuotaika. Labai džiaugiuosi, kad visą šį sezoną dirbsiu „Lietkabelio“ klubo labui“, – džiaugėsi A.Didžgalvis.

Vokietijos komandose rungtyniavęs Žygimantas Jonušas prisiminė, kad šioje šalyje krepšininkams yra tekę pozuoti neįprastose komandos reklaminėse fotosesijose. Vokietijoje ypač daug dėmesio skiriama klubo marketingo reikalams.

Dainiui Šalengai ir naujausiam „Lietkabelio“ pirkiniui Tautvydui Lydekai tokia fotosesija – anokia naujiena, mat jie yra rungtyniavę Eurolygos klubuose.

„Fotosesija primena Eurolygos. Ten reikia įvairiai pozuoti su kamuoliu“, – prisiminė praėjusį sezoną Eurolygos kovų ragavęs „centras“.

„Lietkabelis“ įamžino ir šauniąsias klubo šokėjas, kurios pradžioje prieš objektyvą jautėsi kiek nedrąsiai, tačiau vėliau įsijautė į fotomodelio vaidmenį ir drąsiai pozavo.

Kol kas jums siūlome pažiūrėti į smagiausias fotosesijos akimirkas, o kiek vėliau pademonstruosime ir galutinį fotosesijos rezultatą.

Fotosesijos pavykusius ir nelabai pavykusius kadrus rasite ČIA.

2021-2022: