Naujienos

Lietuvos rinktinės sudėtyje – P.Valinskas ir G.Masiulis

2020 11 18

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris Darius Maskoliūnas jau išsirinko trylika žaidėjų lapkričio 27 ir 29 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančiam Europos vyrų krepšinio čempionato antrajam etapui.

Sudėtyje atsidūrė ir du Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjai – Gytis Masiulis bei Paulius Valinskas.

Lietuvos rinktinė į treniruočių stovyklą rinksis ateinantį pirmadienį, lapkričio 23 dieną, o pirmąją treniruotę turės jau kitos dienos ryte. Anot D.Maskoliūno, pasiruošimui skirtas laikas nedžiugina, tačiau džiaugiasi, kad rinktinės vyrai iš viso turi šansą susirinkti ir žaisti už šalies garbę.

„Gaila, kad dėl įvairių priežasčių nepavyko surinkti vasaros metu vykusios rinktinės stovyklos branduolio, tačiau džiaugiamės, kad turime galimybę dirbti ir žaisti. Stengsimės išspausti maksimumą su tais žaidėjais, kurie gali žaisti už nacionalinę komandą ir tikimės, kad padovanosime Lietuvai dvi pergales“, – pozityviai į artėjantį Europos čempionato atrankos etapą žiūri rinktinės treneris.

Lapkričio 27 dieną Lietuva išbandys savo jėgas su dar atrankoje nesutikta Danijos rinktine, o lapkričio 29 dieną šalies rinktinė sieks revanšo prieš pirmame rate antausį skėlusią Belgiją.

Kol kas lietuviai C grupėje užima antrąją vietą ir ja dalijasi su Čekijos ekipa – abi komandos yra iškovojusios po vieną pergalę ir patyrusios po vieną pralaimėjimą. Pirmoje vietoje – be pralaimėjimų žengianti Belgija, o grupės dugne – pergalės skonio dar nepajutusi Danija. Abejas rungtynes tiesiogiai transliuos TV3 televizija.

Pilna Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sudėtis:

Mantas Kalnietis, Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“; Šarūnas Vasiliauskas, Izmiro „Aliaga Petkimspor“; Augustas Marčiulionis, Vilniaus „Rytas“; Tomas Dimša, Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“; Paulius Valinskas, Panevėžio „Lietkabelis“; Jonas Mačiulis, Atėnų AEK; Mindaugas Kuzminskas, Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“, Deividas Gailius, Bonos „Telekom Baskets“; Eimantas Bendžius, Sasario „Dinamo“; Gytis Masiulis, Panevėžio „Lietkabelis“; Laurynas Birutis, Santjago de Kompostelos „Obradoiro Monbus“, Martynas Echodas, Vilniaus „Rytas“; Regimantas Miniotas, Prienų „CBet“.

2020-2021: