„Lietkabeliui“ nepavyko prasibrauti į BBL ketvirtfinalio etapą

2014 03 01

Atsakomosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalio rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa svečiuose – 55:84 (22:22, 11:19, 14:20, 8:23) nusileido Ventspilio „Ventspils“ krepšininkams. Pirmąsias rungtynes Panevėžyje Algirdo Brazio auklėtiniai laimėjo minimalia persvara – 67:66.

Pirmojo kėlinio pradžioje abi ekipos keitėsi taikliomis atakomis ir, įpusėjus ketvirčiui, minimalia persvara pirmavo „Ventspils“ – 11:10. Rezultatui esant – 14:12, „Lietkabelis“ inicijavo spurtą – 10:1, po kurio ekipas skyrė 7 taškai – 22:15. Tiesa, iki kėlinio pabaigos varžovai stabilizavo padėtį rungtynėse – 22:22.

Nors antrąjį ketvirtį taikliu metimu pradėjo J.Gintvainis, latvių ekipa netrukus pradėjo krautis savo pranašumą – 24:29 (15 min.). Nemažinę apsukų R.Štelmaherio auklėtiniai padidino pranašumą iki dviženklio – 28:39, kurį ketvirčio pabaigoje „Lietkabelis“ kiek aptirpdė – 33:41.

Po didžiosios pertraukos panevėžiečiams keletą kartų pavyko sumažinti deficitą iki 6 taškų, tačiau „Ventspils“ po kelių minučių susigrąžino dviženklį pranašumą – 45:55. Ketvirčio pabaigoje ekipos įsivėlė į chaotišką krepšinį, tačiau šeimininkų komanda persvaros nešvaistė – 47:61.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelio“ ekipos deficitas padidėjo iki dvidešimties ir daugiau taškų, o mačą pergalingai užbaigė „Ventspils“ krepšininkai, kurie laimėjo susitikimą rezultatu – 55:84.

Kitas rungtynes Panevėžio ekipa žais Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Kovo 4-ąją dieną su Šiaulių krepšininkais.