„Lietkabeliui“ nepavyko prasibrauti į kitą DNB LKF taurės etapą

2014 01 23

Pralaimėjimą atsakomosiose DNB LKF taurės rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa svečiuose 44:78 (10:18, 14:27, 13:19, 7:14) nusileidusi Kėdainių „Nevėžio“ klubui. Nesėkmė buvo pažymėta ir sunkia Vaido Kariniausko trauma.

Šis pralaimėjimas lėmė, jog panevėžiečiams nepavyko patekti į kitą DNB LKF taurės turnyro etapą. Pirmosiose rungtynėse Panevėžyje komandos sužaidė taikiai – 69:69.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai greitai susikrovė pranašumą ir, įpusėjus ketvirčiui, ekipas jau skyrė septyni taškai – 7:14. Rungtynių tempui kiek aprimus, panašus rezultatas išsilaikė iki pat kėlinio pabaigos – 10:18.

Antrajame kėlinyje „Lietkabelio“ krepšininkams ir toliau sunkiai sekėsi rasti kėlių varžovų krepšio link, todėl neilgai trukus komandas skyrė dviženklis taškų skaičius. Po pirmosios rungtynių dalies šeimininkai turėjo solidų pranašumą – 24:45.

Trečiąjį kėlinį apkartino sunki Vaido Kariniausko trauma. Iš arenos išvežtas žaidėjas ant parketo nebepasirodė, o ligoninėje krepšininkui buvo nustatytas kairės rankos riešo lūžis. Po šio epizodo „Lietkabelio“ ekipa sunkiai rinko taškus.  Po trijų ketvirčių – 37:64.

Paskutinis mačo kėlinys jau tebuvo formalumas ir vaizdas aikštelėje nebepasikeitė. Pergalę rezultatu – 78:44 iškovojo „Nevėžio“ ekipa.

Kitas rungtynes Panevėžio komanda žais šeštadienį nuo 16 val. namuose su „Ventspils“ ekipa. Tai bus Baltijos krepšinio lygos mačas.