„Lietkabeliui“ nepavyko antrąjį kartą LKL čempionate įveikti „Šiaulių“ krepšininkų

2014 01 19

Panevėžio „Lietkabelio“ komandai nepavyko antrąjį kartą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate įveikti „Šiaulių“ ekipos. Panevėžiečiai rungtynėse Šiauliuose – 50:62 (17:16, 13:19, 9:15, 11:12) nusileido šeimininkų krepšininkams.

Šeimininkai jau nuo pat rungtynių pradžios bandė palaužti „Lietkabelio“ pasipriešinimą ir antrojoje kėlinio dalyje panevėžiečių deficitas siekė šešis taškus – 7:13. Tiesa, jaunojo L.Aukštikalnio ir R.Olanderio pastangomis A.Brazio auklėtiniai pirmąjį ketvirtį užbaigė išsiverždami į priekį – 17:16.

Antrojo kėlinio pradžioje „Šiauliai“ spurtavo ir susigrąžino persvarą – 20:24. Panevėžio ekipa greitai išlyginusi rezultatą, įkrito į dar vieną duobę – 27:35. Prastą ketvirčio pabaigą kiek pagerino tolimas I.Nelyubovo metimas, aidint sirenai – 30:35.

Daugiausiai legionierių pastangos šeimininkai stengėsi palaužti „Lietkabelio“ mėginimus susigrąžinti iniciatyvą rungtynėse – 36:45 (27 min.). Po kurio laiko varžovų persvarą jau siekė ir dviženklę ribą – 36:47. Ketvirčio pabaigoje komandos dar spėjo apsikeisti taikliais metimais – 39:50.

Ketvirtajame kėlinyje abi ekipos sunkiai ieškojo kelių varžovų krepšinio link. „Šiauliai“ puolime neblizgėjo, A.Brazio auklėtiniams nepavyko perlaužti rungtynių eigos savo naudai ir teko pripažinti varžovų pranašumą – 50:62.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo Lukas Aukštikalnis, surinkęs 10 taškų, 9 – pridėjo Ivanas Nelyubovas, 7 – Mantas Virbalas.

„Šiaulių“ klube išsiskyrė Vytautas Šulskis, įmetęs 14 taškų, 13 – pelnė Davidas McClure‘as, po 11 – Rokas Giedraitis ir Derekas Needhamas.

Kitas rungtynes „Lietkabelio“ ekipa žais sausio 18-ąją dieną Kėdainiuose su vietos „Nevėžio“ klubu. Tai bus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) susitikimas.