„Lietkabeliui“ – „Lietuvos ryto“ pamokos

2014 11 30

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/11) klubas, kuris svečiuose 61:90 (11:23, 14:25, 20:24, 16:18) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ (12/2) komandai.

Šiame susitikime „Lietkabeliui“ negalėjo padėti traumuoti Žygimantas Janavičius ir Mantas Kazonas.

„Lietuvos rytas“ galingai pradėjo susitikimą – sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes jau pirmavo 10:0. „Lietkabelio“ komanda atsigavo ir likus žaisti 4 minutes priartėjo – 9:13. Vilniečiai sustabdė panevėžiečius laimėdami atkarpą 7:0 bei susigrąžindami dviženklį pranašumą – 20:9. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių sostinės komanda buvo priekyje 23:11.

Antrajame ketvirtyje svečiams iš Panevėžio pavyko sužaisti sėkmingą atkarpą (7:0), kuri leido priartėti – 21:29. Tuomet „Lietkabelis“ įkrito į labai gilią duobę – per 6 minutes įmetė vos 4 taškus, o tuo pasinaudoję vilniečiai susikrovė solidų pranašumą – 48:25.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ neketino mažinti apsukų – laimėta atkarpa 9:0 leido atitrūkti dar labiau – 60:29. „Lietkabeliui“ pavyko sėkmingai sužaisti kėlinio pabaigą, kai per pusantros minutės pelnė 6 taškus be atsako ir prieš lemiamą mačo atkarpą sušvelnino deficitą – 45:72.

Paskutinės dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas. Jų metu abi komandos sprendė savo uždavinius ir ruošėsi būsimoms kovoms.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 16 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Travisas Leslie 14 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Antanas Kavaliauskas 12, Artūras Valeika 11 (5 atk. kam.), Mike‘as Moseris 8 (7 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga 15, Ivanas Neliubovas 10 (5 atk. kam.), Noah Dahlmanas (5 atk. kam.) ir Žygimantas Jonušas po 8.