Naujienos

„Lietkabelis“ visą sezoną žais tūkstantinės sirgalių gvardijos akivaizdoje

2014 10 17

Naujajam sezonui Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pardavė daugiau nei 1000 abonementų į rungtynes „Cido“ arenoje. 50-ajį sezoną pradedanti Panevėžio komanda neatsistebi gausėjančia sirgalių gvardija ir šiemet tikisi pademonstruoti geriausius rezultatus.

„Turime ištikimą sirgalių bendruomenę, kuri stebi naujienas, seka kaip mes komplektuojame komandą ir deda viltis, kad šį sezoną parodysime geriausią rezultatą. Augantis parduotų abonementų skaičius geriausiai įrodo, kad mūsų darbas nenuėjo veltui ir aistruoliai mumis tiki“, – sakė Panevėžio „Lietkabelio“ direktorius Eimantas Pūras.

Palyginus su praėjusiais metais parduotų abonementų skaičius į Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes „Cido“ arenoje išaugo. Jei abonementų įsigijimų skaičius ir toliau augs, Panevėžio komandos sirgaliai rungtynes stebės pilname arenos parteryje.

„Jei komanda rodys gerus rezultatus, manome kad kitąmet bus parduota jau 1300 abonementų arba visas pirmasis aukštas. Sirgaliai yra kaip šeštasis žaidėjas aikštelėje, todėl mes esame pasiruošę jų į areną pakviesti kaip įmanoma daugiau“, – sakė „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

Pagrindinė „Lietkabelio“ stiprybė – stabilumas

Pasak Eimanto Pūro, šiemet komanda yra išskirtinai stabili ir turi ilgą atsarginių žaidėjų suolelį. Komandoje yra 10 lygiaverčių žaidėjų, kurie bet kada gali išeiti į aikštelę ir greitai įsilieti į žaidimą.

„Dažnai net 4–6 žaidėjai pelno po 8–12 taškų, o rezultatyviai gali sužaisi tiek aukštaūgiai, tiek įžaidėjai, tiek atakuojantys krepšininkai. Komanda neturi aiškaus lyderio, bet tai treneriui leidžia laisvai keisti žaidėjus, nesutrikdant komandos pusiausvyros. Manome, kad žaidimas dar pagerės, kai į komandą grįš jau sveikstantis Dainius Šalenga“, – sakė E. Pūras.

2021-2022: