Naujienos

„Lietkabelis“ varžovus ketvirtfinalyje gerokai pranoksta atkrintamųjų patirtimi

2018 05 07

Jau šį šeštadienį Panevėžio „Cido“ arenoje „Lietkabelio“ komanda pradės Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) atkrintamąsias varžybas ir ketvirtfinalyje panevėžiečių varžovu bus „Šiauliai“.

Atkrintamosios varžybos nebus jokia naujiena daugeliui „Lietkabelio“ žaidėjų, bet visiškai nauja patirtis daugumai „Šiaulių“ krepšininkų. Tik Dominikas Mavra, Žanis Peineris, Arnas Velička ir Tomas Rimša dar nėra žaidę LKL atkrintamosiose kovose.

Tuo tarpu „Šiaulių“ komandoje vos du žaidėjai žino, kokios tai kovos – Arminas Urbutis ir Vytautas Šarakauskas. Pirmasis atkrintamosiose yra sužaidęs 12 mačų, o V.Šarakauskas – net 75 ir pagal šį rodiklį niekas jam neprilygsta.

„Lietkabelyje“ daugiausiai kartų LKL atkrintamosiose ant parketo yra žengęs Kšištofas Lavrinovičius – 51 kartą. Darjušas Lavrinovičius sužaidė 42 mačus, o Simas Jasaitis – 40. Vaidas Čepukaitis rungtyniavo 36-uose susitikimuose, Gintaras Leonavičius – 28-uose, Žygimantas Skučas – 20-yje.

Mažiausiai patirties turi antrą sezoną Lietuvoje žaidžiantis Lorenzo Williamsas (12 rungtynių) bei jaunieji Donatas Tarolis (10 mačų) ir Lukas Aukštikalnis (4 susitikimai).

Ar LKL atkrintamųjų patirtis taps svarbiu faktoriumi, pamatysime jau gegužės 12-ąją. Pirmasis serijos mačas prasidės 17.05 val.

2021-2022: