Naujienos

„Lietkabelis“ suformavo trenerių štabą

2014 07 11

Panevėžio „Lietkabelio“ komandą kitą sezoną į pergales ves naujas trenerių štabas. Vyriausiuoju ekipos treneriu tapo 40-metis Mindaugas Budzinauskas, jam talkins – į gimtąjį Panevėžį sugrįžtantis ir trenerio karjerą pradėsiantis Gintaras Kadžiulis.

M.Budzinausko ir G.Kadžiulio tandemas komandos vairą perims iš praėjusio sezono antroje dalyje klube dirbusių Algirdo ir Mindaugo Brazių, su kuriais buvo vedamos derybos, tačiau susitarimo abiems pusėms pasiekti nepavyko.

Baigęs krepšininko karjerą (2007–2008 m. rungtyniavęs ir Panevėžio komandoje) M.Budzinauskas trenerio darbą pradėjo Lietuvoje, dirbdamas Šilutės „Šilutės“ ir Vilniaus „Statybos“ trenerių štabe, vėliau išvyko į Lenkiją, kur 2012–2013 ir dalį 2013–2014 metų sezono vadovavo Starogardo „Polpharma“ ekipai.

„Ne paslaptis, kad mūsų prioritetų sąrašo viršuje buvo A. ir M. Brazių kandidatūros. Pirma kalbėjomės su jais ir tikėjomės pratęsti praėjusiame sezone pradėtą darbą, bet pasiekti susitarimo nepavyko. Treneriams belieka padėkoti už jų darbą ir palinkėti atrasti sėkmingą kelią artėjančiame sezone“, – derybų su treneriais eigą komentavo klubo direktorius Eimantas Pūras.

Klubas taip pat svarstė ir Donaldo Kairio kandidatūrą, bet galiausiai priėmė sprendimą komandos vadžias patikėti M.Budzinauskui ir G.Kadžiuliui.

„M.Budzinauskas – jaunas, ambicingas treneris, turintis jau ir šiek tiek tarptautinės patirties. Na, o minčių kolektyve matyti G.Kadžiulį buvo jau senokai, todėl džiaugiamės, kad Gintaras šį kartą priėmė būtent mūsų klubo pasiūlymą bei tikimės, kad naujasis trenerių duetas greitai „susigros“, – sakė E.Pūras.

34-erių metų G.Kadžiulis į gimtąjį miestą grįžta po 15 metų pertraukos – 1996–1999 metais jis gynė tuomet „Kalnapiliu“ besivadinusios komandos garbę.

2020-2021: