„Lietkabelis“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą rungtynėse Kėdainiuose

2014 01 16

Antrąją nesėkmę Lietuvos kepšinio lygoje (LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie rungtynėse Kėdainiuose 79:52 (20:14, 21:13, 13:10, 25:15) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ komandai.

Pirmajame kėlinyje „Nevėžis“ iš karto šovė į priekį – 6:0. Pirmuosius taškus Panevėžio klubui pelnė T.Bennettas – 6:1. Tiesa, po to šeimininkai atsakė dar vienu spurtu – 15:1. Nepaisant didžiulio deficito, „Lietkabelio“ krepšininkai inicijavo spurtą 10:0 ir kėlinį užbaigė turėdami 6 taškų deficitą – 20:14.

Antrąjį ketvirtį „Nevėžis“ pradėjo dar vienu spurtu – 10:2 – 30:16. Įkritusi į duobę, „Lietkabelio“ ekipa daugiausiai legionierių pastangomis stabilizavo padėtį kėlinyje ir neleido varžovams didinti pranašumo – 41:27.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Po Gintaro Leonavičiaus baudos metimų šemininkai susikrovė rekordinę persarą – 53:35. Panašus rezultatas išsilaikė ir po trijų ketvirčių – 54:37.

Paskutiniajame ketvirtyje „Lietkabelio“ krepšininkai nerado priešnuodžių prieš varžovų puolimą ir turėjo pripažinti „Nevėžio“ pranašumą – 79:52.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ ekipos gretose rungtyniavo Anthony Bennettas, surinkęs 19 taškų (7 rez. perd., 4 per. kam., 4 atk. kam.), 10 – pridėjo Ryanas Olanderis (6 atk. kam.), 8 – komandoje debiutavęs Dinma Odiakosa, 6 – Darius Griškėnas, 4 – Gediminas Žalalis, 3 – Mantas Kazonas, 2 – Jokūbas Gintvainis.

„Nevėžio“ komandoje daugiausiai taškų pelnė Arvydas Šikšnius – 22, 15 – pridėjo Simas Buterlevičius, 13- Vilmantas  Dilys, 11 – Valdas Dabkus.

Kitas rungtynes Panevėžio „Lietkabelis“ žais trečiadienį nuo 18:30 val. Klaidoje prieš vietos „Neptūną“.